Josef NOVÁK
39
  • 39 38:46

FLOREC BRNO - VSK MZLU Brno 2:5
branky: 27. Ondřej Malačka, 32. Václav Opiol - 6. Vojtěch Mikeška, 9. Jiří Picka, 22. Michal Havlíček, 26. Michal Špičák, 30. Jaroslav Dittrich; rozhodčí: Adam Hollósy - Pavel Rýznar; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Mayer ? - František Černín ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 2:1
39:00 Ukončení 3. části
38:46 Trestné střílení družstva VSK MZLU Brno neproměnil #2 Michal Havlíček.
38:31 Havlíček netrefil doslova prázdnou bránu.
37:52 Vyloučen hráč #7 Josef Novák družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:02 Vyloučen hráč #23 Václav Opiol družstva FLOREC BRNO na 2 minuty za bránění ve hře
35:12 Mikeška sám před gólmanem, ale na Mayera si nepřijde.
34:38 Pěknou střelu Nováka odrazila tyčka.
32:22 Skvělý zákrok Černína.
31:32 GÓL FLOREC BRNO! 2:5
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil #23 Václav Opiol, asistoval #20 Jindřich Mayer (2:5)
29:33 GÓL VSK MZLU Brno! 1:5
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #6 Jaroslav Dittrich, asistoval #7 Josef Novák (1:5)
29:32 Obránci domácích nebránili Dittricha zrovna efektivně, brankář je za to poslal celkem nahlas do p**e.
29:05 Vyloučen hráč #38 Jan Pliska družstva FLOREC BRNO na 2 minuty za sekání
29:01 Mošat nahrál Pliskovi za mantinel.
26:41 GÓL FLOREC BRNO! 1:4
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil #9 Ondřej Malačka, asistoval #25 Michal Dýr (1:4)
26:40 Malačka protlačil střelu přes hostující obranu až do brány.
26:01 Buly vyhráli tentokrát domácí.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:56 GÓL VSK MZLU Brno! 0:4
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #95 Michal Špičák, asistoval #7 Josef Novák (0:4)
25:52 Světlík zblokoval Císaře tak, že další tři metry běžel po špičkách a v předklonu, rozhodčí ho za to posadili na trestnou.
24:53 Vyloučen hráč #23 Jan Světlík družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za sekání
21:18 GÓL VSK MZLU Brno! 0:3
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #2 Michal Havlíček, asistoval #25 Vojtěch Mikeška (0:3)
21:17 Havlíčkovi se konečně něco povedlo a VSK MZLU Brno vede 3:0.
16:04 Havlíček vyrazil po míčku, ale nestihl zabrzdit před mantinelem a sklouzl se po zemi.
14:32 Mikeška trefuje horní tyčku.
13:01 Buly vyhráli opět hosté.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:43 Mikeška střílí metr nad bránu.
10:51 Císař dostal pěknou nahrávku a střílí na bránu, kdyby jeho střela byla silnější a trochu přesnější tak by byla i úspěšná.
08:09 GÓL VSK MZLU Brno! 0:2
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #37 Jiří Picka, asistoval #7 Josef Novák (0:2)
07:05 Vyloučen hráč #8 Jakub Zvolánek družstva FLOREC BRNO na 2 minuty za vysoká florbalka
05:45 Novák narazil do Malačky, ztratil rovnováhu a stáhl Malačku na zem, rozhodčí ho za to nijak nepotrestal.
05:07 GÓL VSK MZLU Brno! 0:1
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #25 Vojtěch Mikeška, asistoval #23 Jan Světlík (0:1)
04:32 Dýr trefuje boční síťku.
02:48 Havlíček si málem dal vlastního góla.
00:01 Buly vyhráli hosté.