1:3
    Martin MOŠAT
    (Císař)

FLOREC BRNO - Hornets Brno ZŠ Horní B 1:3
branky: 39. Martin Mošat - 1. Tomáš Havlíček, 10. Štěpán Krejčí, 13. Patrik Procházka; rozhodčí: Roman Janda - Jan Ponížil; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Mayer ? - Bořek Králík ?; po třetinách: 0:3, 0:0, 1:0
39:00 Ukončení 3. části
38:43 GÓL FLOREC BRNO! 1:3
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil #21 Martin Mošat, asistoval #11 Lukáš Císař (1:3)
38:42 Před bránou hostů se udála strkanice, ukončil ji až gól Mošata.
36:23 Dva hráči z Hornets mezi sebou zmáčkli Plisku když chytali letící míček, následně se jeden z nich s Pliskou rozběhl po míčku a oba skončili na zemi.
34:56 Vyloučen hráč #23 Václav Opiol družstva FLOREC BRNO na 2 minuty za nesportovní chování
32:48 Opiol si při souboji zlomil florbalku.
28:34 Hezký zákrok Králíka.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
22:16 Vyloučen hráč #20 Jindřich Mayer družstva FLOREC BRNO na 2 minuty za špatné střídání
22:15 Hráč týmu FLOREC BRNO šel střídat mimo ,,střídačku', po půlminutové hádce rozhodčích s jeho týmem si šel sednout na trestnou.
21:45 V tomto zápase se už několikrát ukázala Mayerova silná stránka-nohy
19:07 Dobrá střela Poláška z půlky.
17:10 Císař dal hezkou nahrávku a Pliska ji dorazil, míček však do brány nepadl.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:36 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 0:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #85 Patrik Procházka, asistoval #21 Pavel Brückner (0:3)
12:15 Reibla zastavil blok, on škaredě dopadl na záda, ale hned se zase zvedá.
09:25 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 0:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #17 Štěpán Krejčí, asistoval #21 Pavel Brückner (0:2)
06:51 Brükner nahrává před bránou Zapletalovi, ten kvůli obraně domácí nezvládl dorážet.
04:21 Hornets prudkými střelami do brány nešetří, všechny končí v bloku nebo v gólmanovi
00:27 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #45 Tomáš Havlíček bez asistence (0:1)
00:01 Buly vyhráli domácí.