• 39 38:32
    2
    Michal HAVLÍČEK

VSK MZLU Brno - FBK Atlas Blansko B 6:8
branky: 9. Jan Světlík, 14. Pavel Pelikán, 20. Marek Musil, 20. Michal Špičák, 35. Vojtěch Mikeška, 37. Vojtěch Mikeška - 20. Jiří Kroutil, 23. Petr Kratěna, 27. Čestmír Sekanina, 29. Čestmír Sekanina, 31. Čestmír Sekanina, 33. Ondřej Čípek, 34. Čestmír Sekanina, 35. Čestmír Sekanina; rozhodčí: Jiří Obalil - Marek Loskot; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Libor Vávra ?, František Černín ? - Martin Malík ?; po třetinách: 1:0, 3:2, 2:6
39:00 Ukončení 3. části
38:32 Vyloučen hráč #2 Michal Havlíček družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za sekání
36:08 GÓL VSK MZLU Brno! 6:8
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #25 Vojtěch Mikeška, asistoval #23 Jan Světlík (6:8)
34:57 GÓL VSK MZLU Brno! 5:8
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #25 Vojtěch Mikeška, asistoval #15 Pavel Pelikán (5:8)
34:32 GÓL FBK Atlas Blansko B! 4:8
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #27 Čestmír Sekanina, asistoval #16 Petr Kratěna (4:8)
33:36 GÓL FBK Atlas Blansko B! 4:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #27 Čestmír Sekanina, asistoval #44 Jiří Kroutil (4:7)
32:32 GÓL FBK Atlas Blansko B! 4:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #88 Ondřej Čípek, asistoval #44 Jiří Kroutil (4:6)
32:32 Střídání brankáře. Nový brankář #64 František Černín družstva VSK MZLU Brno
30:00 GÓL FBK Atlas Blansko B! 4:5
30:00 Atlas se dostal do vedení díky hattricku čísla 27 na začátku akce Jiří Motal.
29:50 Tlak Atlasu se zvyšuje stejně jako hladina Atlantického oceánu.
28:35 Timeout VSK MZLU Brno
28:35 GÓL FBK Atlas Blansko B! 4:4
28:35 Na stole právě probíhá debata, zda se dočkáme hattricku již zmiňovaného capitána Atlasu, jelikož už dvakrát dokázal překonat brankáře.
26:56 GÓL FBK Atlas Blansko B! 4:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #27 Čestmír Sekanina bez asistence (4:3)
26:56 Sekanina '27' právě nadělil do pravého vikýře, jak se říká, Vánoce jsou za dveřmi.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Vyloučen hráč #44 Jiří Kroutil družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za nesportovní chování
25:59 Vyloučen hráč #17 Zdeněk Černín družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za nesportovní chování
25:59 Po jemné agresivní kontroverzi pan rozhodčí ukončil spor vyloučením obou hráčů.
25:05 Právě jsme byli svědky, že se dá stolní tenis hrát i o konstrukci brány.
23:20 Po tuhém tlaku a mírném poryvu větru se Atlasu povedlo snížit na 4:2.
22:46 GÓL FBK Atlas Blansko B! 4:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #16 Petr Kratěna, asistoval #68 Jakub Kolmačka (4:2)
21:50 Zkušený veterán číslo 68 Kolmo Jágr se nechal zaskočit krásnýma houskama od soupeře.
19:51 GÓL FBK Atlas Blansko B! 4:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #44 Jiří Kroutil, asistoval #27 Čestmír Sekanina (4:1)
19:15 GÓL VSK MZLU Brno! 4:0
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #95 Michal Špičák, asistoval #15 Pavel Pelikán (4:0)
19:15 Jirka Motal omylem zamotal a snížil skore na 4:1.
19:05 GÓL VSK MZLU Brno! 3:0
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #4 Marek Musil bez asistence (3:0)
19:00 Pan Kolmačka 'C' profesionálními nůžkami, za které by se nestyděl ani Bale z Bílého Baletu zakončil opět do své brány.
13:42 GÓL VSK MZLU Brno! 2:0
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #15 Pavel Pelikán, asistoval #23 Jan Světlík (2:0)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
08:26 GÓL VSK MZLU Brno! 1:0
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #23 Jan Světlík, asistoval #15 Pavel Pelikán (1:0)