8:5
    Tomáš KALUS
    (Zouhar)

FbC Aligators - FBK Atlas Blansko 8:5
branky: 2. Jiří Šubík, 18. Jiří Šubík, 20. Matyáš Zouhar, 25. Tomáš Bílý, 29. Ondřej Frank, 31. Jiří Šubík, 39. Ondřej Frank, 44. Tomáš Kalus - 1. Lukáš Kučera, 9. Lukáš Kučera, 27. Vojtěch Fedra, 37. Vojtěch Fedra, 43. Petr Husnaj; rozhodčí: Bohuslav Juráš - Bruno Weber; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Fryč ? - David Komárek ?; po třetinách: 1:2, 4:1, 3:2
43:11 GÓL FbC Aligators! 8:5
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #25 Tomáš Kalus, asistoval #9 Matyáš Zouhar (8:5)
42:22 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Petr Husnaj, asistoval #13 Patrik Crla (7:5)
38:11 GÓL FbC Aligators! 7:4
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #28 Ondřej Frank, asistoval #6 Radek Pučálka (7:4)
37:27 Rozehrávka standardní situace na polovině Aligators končí nebezpečnou střelou Blanska.
36:29 Klosowicz a jeho Fatpipe 24K RAW je netrpělivá a neví, že má čekat na píšťalku, na což ho rozhodčí velmi rychle upozornil.
36:28 Timeout FBK Atlas Blansko
36:11 Brankář Atlasu, fotbalovým zásahem uklidňuje situaci do rohu.
36:02 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #26 Marek Hrazdíra (6:4)
34:50 Vojta Fedra zvládnul obtížnou situaci ve středu hřiště a udržel Atlas v tlaku.
34:23 Husnaj střílí,....trošku mimo.
34:06 Vyloučen hráč #25 Tomáš Kalus družstva FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře
33:15 Hráči Aligators těží z napadání obrany Atlasu a získávají loptičku.
32:44 Crla na středu hřiště neskutečne vypíchnul míček a doslat se až k soupeřově bráně.
31:49 Hráč Blanska Kubíček stíní soupeřovu brankáři, ale nikdo nepochopil proč, když míček směřoval daleko do rohu.
31:02 Crla se po pobytu na trestné vrhnul na hřiště s novým elánem.
30:38 GÓL FbC Aligators! 6:3
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #31 Jiří Šubík, asistoval #28 Ondřej Frank (6:3)
30:04 Klosowicz po buly neskutečně pomotal a dostal se k zakončení, ale jen tím ušetřil čas.
29:49 Konec druhé třetiny byl napínavý, hráči Blanska přečkali oslabení 5 na 3.
29:02 Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za držení
29:02 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za vysoká florbalka
28:17 GÓL FbC Aligators! 5:3
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #28 Ondřej Frank, asistoval #25 Tomáš Kalus (5:3)
28:17 Teď jsem neviděl hezkej gól, protože píšu tady ty kraviny.
26:42 Husnaj ani nevěděl jak, se dostal s míčkem před soupeřovu branku a hráčům Aligátors nezbývalo nic než faulovat, aby zabránili nejhoršímu.
26:23 Vyloučen hráč #18 Pavel Horňák družstva FbC Aligators na 2 minuty za sekání
26:14 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #87 Marek Kubíček (4:3)
25:38 Crla trestuhodně zaváhal v obraně a málem z toho byl závar před domácí brankou.
25:27 Ne, Kučera je v pohodě a Atlas pokračuje v tlaku.
25:15 Zranění na hřišti, na zemi se válí Kučera, který před chvílí zahrozil nebezpečnou střelou.
24:34 Dobrý blok Adama Kováře ve vlastním obranném pásmu.
24:07 GÓL FbC Aligators! 4:2
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #60 Tomáš Bílý, asistoval #31 Jiří Šubík (4:2)
23:38 Hráči Atlasu dokázali zahrozit i v oslabení, ale v zápětí dostali branku
22:43 Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky
22:37 Domácí tým přesilovku nevyužil.
21:55 Domácí tým hraje zatím moc neefektivní přesilovou hru, ale snaží se.
20:49 Hráč č. 72, týmu Aligators, sešrotoval u mantinelu domácího Jana Frýdka.
20:28 Vyloučen hráč #72 Martin Krumpolc družstva FbC Aligators na 2 minuty za hrubost
19:44 GÓL FbC Aligators! 3:2
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #9 Matyáš Zouhar, asistoval #11 Patrik Vích (3:2)
19:44 Hosté využili standardku z výhodného prostoru a vsítili branku.
17:49 GÓL FbC Aligators! 2:2
13:30 Časoměřič shání přítelkyni. Pokud by byl zájem napište na náší facebookovou stránku a my se vám ozveme. BTW: na hrišti se nic zajimavého neděje.
08:50 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (1:2)
08:49 Pan Kučera (Atlas )uklidil ten bílej nesmysl do branky a může jít slavit.
05:29 Jak se říká v Polsku hráči Atlasu šu.... ehm formu .
04:10 Hráči Atlasu jsou neklidní a mažou jak máslo na chleba
01:55 GÓL FbC Aligators! 1:1
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #31 Jiří Šubík, asistoval #25 Tomáš Kalus (1:1)
00:58 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (0:1)