39
  • 39 38:35
    Znojmo

FBK Atlas Blansko - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:5
branky: 12. Vojtěch Fedra, 12. Dominik Žilka, 15. Lukáš Kučera, 17. Lukáš Kučera, 20. Vojtěch Fedra, 23. Lukáš Kučera, 30. Lukáš Kučera, 33. Vojtěch Fedra - 9. Daniel Dvořák, 17. Martin Polehňa, 24. Petr Mašek, 28. Petr Mašek, 29. Daniel Dvořák; rozhodčí: Roman Janda - Radek Šafář; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Svoboda ? - Pavel Karásek ?; po třetinách: 3:1, 4:4, 1:0
44:59 EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ
44:45 Asi hotovooo
42:54 Ondra Sedly hledá holku. Zavolejte na číslo 722 623 511 :)
38:35 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
36:16 Fedra Vojta opět pivolimo
34:45 Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
32:25 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (8:5)
32:25 Ale teď nádherná šiba
30:50 Fedra V. pivolimo :(
29:59 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #11 Jan Frýdek (7:5)
28:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Daniel Dvořák, asistoval #13 Jan Gerža (6:5)
27:49 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #13 Jan Gerža (6:4)
26:00 Vyloučen hráč #26 Marek Hrazdíra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra na zemi
25:10 Ajeeee, Kouřil prokouřil svou šanci :(
23:32 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek bez asistence (6:3)
23:32 Frýďas namazal 2 metry před svou bránou, Znojmo potrestalo víc než přesnou střelou :( Frýďo dej si bacha
22:45 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (6:2)
22:45 Tak teď to ale krásně vymetli.
21:56 Škoda, Fedra volnej před bránou, ale Kučerovi nevyšla nahrávka.
19:58 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (5:2)
19:58 Ou šit neskutečný
16:40 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #3 Martin Polehňa, asistoval #39 Petr Mašek (4:2)
16:40 :(
16:04 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:1
16:04 Fedra Fedra Kučera konečně využívají své šance!
14:13 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (3:1)
11:31 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #34 Dominik Žilka, asistoval #72 Petr Husnaj (2:1)
11:31 Skvělej obrat domácích. Jde vidět, že motivace je obrovskááá, že děcka
11:11 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:1
11:11 Neskutečněěěěěěě
08:30 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Daniel Dvořák, asistoval #26 Lukáš Matoušek (0:1)
08:30 Shit
06:31 Nic se neděje
06:06 Nuda
03:02 První šance Blanska, ale Fedra F. mimo
00:01 Hráči Atlasu mají velikou motivaci vyhrát tento zápas. :) :)