39
  • 39 38:33
    Orel U. Brod

FBC SLOVÁCKO - FbC Floorbee Orel Uherský Brod 4:3
branky: 11. Jakub Číž, 17. Jakub Číž, 29. Filip Petřík, 32. Jakub Fišner - 5. Jan Pavelka, 19. František Tvrdoň, 25. Martin Malůš; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Číž ? - Šimon Lekeš ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:0
39:00 Ukončení 3. části
38:33 Timeout FbC Floorbee Orel Uherský Brod
33:16 Vyloučen hráč #13 Jan Pavelka družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za bránění ve hře
31:04 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #4 Jakub Fišner, asistoval #13 Filip Petřík (4:3)
28:30 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #13 Filip Petřík, asistoval #20 Šimon Gogola (3:3)
28:14 Šimon Gogola dostal Filipa Petříka do golové situace a ten se nemýlil.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:55 Martin Malůš prostřelil slováckého brankáře a posouvá Uherský Brod do vedení
24:49 GÓL FbC Floorbee Orel Uherský Brod! 2:3
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil #4 Martin Malůš, asistoval #3 Tomáš Trtek (2:3)
18:51 GÓL FbC Floorbee Orel Uherský Brod! 2:2
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil #6 František Tvrdoň, asistoval #8 Matěj Krpálek (2:2)
16:06 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #11 Radim Slováček (2:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:18 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #20 Šimon Gogola (1:1)
10:00 Solávácko právě střílí srovnávací Gooool
04:35 GÓL FbC Floorbee Orel Uherský Brod! 0:1
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil #13 Jan Pavelka, asistoval #11 Jakub Suchý (0:1)
03:00 Sledujeme zatím kombinaci Slovácka na vlastní půlce.
01:00 Velká šance Sovacka končí nezdarem