36
  • 36 35:32
    Židenice

TJ Znojmo LAUFEN CZ - K1 Florbal Židenice 5:5
branky: 3. Marie Pelánová, 3. Natálie Kobylíková, 18. Daniela Cihlářová, 27. Marie Pelánová, 34. Marie Pelánová - 3. Hana Havířová, 14. Viktorie Fuchsová, 15. Kristýna Straková, 26. Zuzana Žampachová, 32. Kristýna Straková; rozhodčí: Jiří Kotolan - Miroslav Steiger; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lenka Kočí ? - Klára Stejskalová ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2
35:59 Milí diváci, oznamuji Vám konec tohoto utkání s remízou.
35:32 Timeout K1 Florbal Židenice
34:45 V posledních minutách se oba týmy snaží prosadit na půlce soupeře.
33:56 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #61 Marie Pelánová, asistoval #5 Tereza Pokorná (5:5)
33:32 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
32:35 Rozhodčí Mira nervózně zavrtěl hlavou, když byl chumel v pravé části znojemské poloviny.
31:28 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #42 Kristýna Straková bez asistence (4:5)
31:00 A nyní jsou na řadě Židenice, které vzápětí trestají znojemskou chybu v obraně.
30:05 Znojemská hráčka s číslem 25 se řití na útočnou půlku, ale těsně před šanci ztrácí po vypíchnutí míček. :-)
29:15 Za oběma brankama vidíme týmy Bulldogs a Aligators, kteří se už chystají na souboj.
28:07 Časoměřiči teď nemají nic moc na práci, protože děvčata hrají bez faulů a drží míček na hokejkách.
26:26 Hráčka ze Znojma s číslem 61 vzápětí trestá židenickou golmanku na stav 4:4.
26:02 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #61 Marie Pelánová bez asistence (4:4)
25:06 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #42 Kristýna Straková (3:4)
24:02 Hráčka s číslem 61 ze Znojma se hrne do útoku, ale hned ztrácí míček na polovině hrací plochy.
22:47 Můžeme vidět menší nervozitu na straně znojemského trenéra 'Honzy'. Honza jemně kroutí hlavou a cítí, že jim teče do bot při stavu 3:3.
22:05 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
20:03 Willmannová se hrne do útoku a s přehledem se dostává k brance Židenic.
18:43 Hra je taková na úrovni dorostenek, ale jako dá se na to dívat.
17:01 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #15 Daniela Cihlářová, asistoval #8 Natálie Kobylíková (3:3)
16:29 Stejskalová právě podržela svůj tým, když na poslední chvilu hasila střelu soupeře.
14:53 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:3
14:25 Šeďová v rohu zalehává Pokornou a ta odbíhá na střídačku.
13:23 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Viktorie Fuchsová bez asistence (2:2)
12:34 Druhá třetina začala ve vysokém tempu na obou stranách. Nátlak Židenic využila Fuchsová.
11:42 Znojmo zvládlo oslabení a už hrají v plném počtu.
09:28 Vyloučen hráč #8 Natálie Kobylíková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
09:28 Znojmo se hrne do protiútoku tak silně, že Fuchsová končí za mantinelem nedovoleným zákrokem, a tak si Židenice zahrají první přesilovku v tomto utkání.
08:15 Obrovská šance Pelánové zachytila golmanka soupeře.
06:48 Žampachová končí v mantinelech, ale statečně se zvedá a hraje dál.
06:23 Židenice právě u výhodné rozehrávky, kterou však trestuhodně neproměňují.
02:37 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Natálie Kobylíková bez asistence (2:1)
02:20 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
02:05 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #10 Hana Havířová, asistoval #27 Markéta Smutná (0:1)