7:5
    Jaroslav ZÍKA
    (Hercig)

Flashing Stars Havířov - Florbal Torpedo Havířov C 7:5
branky: 6. Jan Obluk, 16. Jakub Michna, 19. Jakub Michna, 22. Michal Beneš, 25. Tomáš Hercig, 29. Marek Piskorz, 36. Jaroslav Zíka - 7. Jakub Lajczyk, 20. Jakub Lajczyk, 21. Václav Procházka, 22. Pavel Nápravník, 23. David Beneš; rozhodčí: Martin Cieslar - Roman Sasín; vyloučení: 2:1 + Pavel Nápravník 5 + ; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Nejedlý ? - Tomáš Bielecki ?; po třetinách: 1:1, 3:4, 3:0
35:16 GÓL Flashing Stars Havířov! 7:5
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil #20 Jaroslav Zíka, asistoval #51 Tomáš Hercig (7:5)
31:24 Vyloučen hráč #7 Pavel Nápravník družstva Florbal Torpedo Havířov C do konce utkání
31:24 Vyloučen hráč #7 Pavel Nápravník družstva Florbal Torpedo Havířov C na 5 minuty za nesportovní chování
31:24 Vyloučen hráč #13 Jan Procházka družstva Florbal Torpedo Havířov C na 2 minuty za nesportovní chování
30:48 Vyloučen hráč #23 Michal Beneš družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání
28:29 GÓL Flashing Stars Havířov! 6:5
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil #15 Marek Piskorz, asistoval #23 Michal Beneš (6:5)
24:31 GÓL Flashing Stars Havířov! 5:5
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil #51 Tomáš Hercig, asistoval #87 Jiří Vyležík (5:5)
22:22 GÓL Florbal Torpedo Havířov C! 4:5
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil #81 David Beneš, asistoval #27 Václav Procházka (4:5)
21:36 GÓL Florbal Torpedo Havířov C! 4:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil #7 Pavel Nápravník bez asistence (4:4)
21:25 GÓL Flashing Stars Havířov! 4:3
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil #23 Michal Beneš, asistoval #8 Jakub Šesták (4:3)
20:28 GÓL Florbal Torpedo Havířov C! 3:3
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil #27 Václav Procházka, asistoval #19 Lukáš Nevrlka (3:3)
19:33 GÓL Florbal Torpedo Havířov C! 3:2
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil #11 Jakub Lajczyk, asistoval #21 Jakub Vyvial (3:2)
18:24 GÓL Flashing Stars Havířov! 3:1
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil #88 Jakub Michna, asistoval #20 Jaroslav Zíka (3:1)
15:00 GÓL Flashing Stars Havířov! 2:1
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil #88 Jakub Michna, asistoval #3 Václav Novák (2:1)
10:20 Vyloučen hráč #9 Michal Dembowski družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání
06:48 GÓL Florbal Torpedo Havířov C! 1:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil #11 Jakub Lajczyk, asistoval #7 Pavel Nápravník (1:1)
05:27 GÓL Flashing Stars Havířov! 1:0
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil #12 Jan Obluk, asistoval #99 Zdeněk Bartoš (1:0)