5:7
    Patrik POLÁK
    (Pyško)

Florbal Torpedo Havířov C - FbC Coyotes Jablunkov  5:7
branky: 1. Jakub Vyvial, 4. Jakub Lajczyk, 15. Jakub Vyvial, 25. Daniel Matloch, 28. Daniel Matloch - 2. Josef Krnáč, 5. Zdeněk Letovanec, 7. Daniel Pyško, 10. Pavel Suszka, 25. Pavel Suszka, 30. Lukáš Nieslanik, 36. Patrik Polák; rozhodčí: Lukáš Vaněk - David Zotyka; vyloučení: 3 + Václav Procházka OS:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Bielecki ? - Pavel Kovář ?; po třetinách: 2:4, 1:0, 2:3
35:53 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 5:7
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #77 Patrik Polák, asistoval #10 Daniel Pyško (5:7)
35:15 Timeout Florbal Torpedo Havířov C
29:02 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 5:6
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #32 Lukáš Nieslanik, asistoval #99 Martin Chmiel (5:6)
28:25 Časomíra má plné ruce práce, hra se neustále zastavuje a pouští....
27:48 GÓL Florbal Torpedo Havířov C! 5:5
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil #46 Daniel Matloch, asistoval #8 Tomáš Halaxa (5:5)
27:48 A začínáme od znovu..... Skóre je vyrovnané, ale hráči už moc ne.... Každý by chtěl vyhrát.
24:29 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 4:5
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #17 Pavel Suszka, asistoval #99 Martin Chmiel (4:5)
24:19 GÓL Florbal Torpedo Havířov C! 4:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil #46 Daniel Matloch, asistoval #93 Martin Habr (4:4)
23:59 Druhá třetina byla plná nervózních pokřiků a nespokojenosti na obou stranách.
19:11 Vyloučen hráč #27 Václav Procházka družstva Florbal Torpedo Havířov C na 2 minuty za nesportovní chování
19:11 Vyloučen hráč #27 Václav Procházka družstva Florbal Torpedo Havířov C - osobní trest
19:11 Vyloučen hráč #27 Václav Procházka družstva Florbal Torpedo Havířov C na 2 minuty za sekání
17:06 Vyloučen hráč #97 Jiří Cibulka družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
16:45 Nahoru, dolů, nahoru, dolů :-)
14:47 GÓL Florbal Torpedo Havířov C! 3:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil #21 Jakub Vyvial, asistoval #11 Jakub Lajczyk (3:4)
11:59 První třetina je za námi a týmy odpočívají na svých střídačkách. Na obou stranách probíhá debata o hře.
09:47 Snad další gól Jablunkova vlije klukům novou sílu do žil...
09:39 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 2:4
07:50 Hra je zmatená a neuspořádaná.
06:41 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 2:3
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #10 Daniel Pyško, asistoval #8 Lukáš Turoň (2:3)
06:18 Vyloučen hráč #13 Jan Procházka družstva Florbal Torpedo Havířov C na 2 minuty za sekání
05:40 Kapitán Jablunkova Lukáš Nieslanik svým spoluhráčům na lavičce promlouvá do duše .
05:25 Havířov je pořád na polovině Jablunkova.
04:37 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 2:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #91 Zdeněk Letovanec, asistoval #10 Daniel Pyško (2:2)
04:37 Jablunkov vyrovnává, ale Havířov pořád vyvíjí tlak....
03:48 GÓL Florbal Torpedo Havířov C! 2:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil #11 Jakub Lajczyk bez asistence (2:1)
01:08 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 1:1
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #25 Josef Krnáč bez asistence (1:1)
00:15 GÓL Florbal Torpedo Havířov C! 1:0