• 36 35:58
    6:1
    (Novák)

Flashing Stars Havířov - 1. FBK Eagles Orlová B 6:1
branky: 2. Michal Dembowski, 12. Jaroslav Zíka, 16. Zdeněk Bartoš, 27. Jakub Kuttler, 36. Zdeněk Bartoš, 36. Jakub Kuttler - 12. Filip Kryštof; rozhodčí: Martin Kotala - Pavel Janáček; vyloučení: 1 + Filip Železňák 5 + TT:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Nejedlý ? - Jiří Siřinek ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 3:0
35:58 GÓL Flashing Stars Havířov! 6:1
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil #65 Jakub Kuttler, asistoval #3 Václav Novák (6:1)
35:49 GÓL Flashing Stars Havířov! 5:1
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil #99 Zdeněk Bartoš, asistoval #8 Jakub Šesták (5:1)
26:24 GÓL Flashing Stars Havířov! 4:1
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil #65 Jakub Kuttler, asistoval #20 Jaroslav Zíka (4:1)
15:38 GÓL Flashing Stars Havířov! 3:1
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil #99 Zdeněk Bartoš bez asistence (3:1)
15:38 Vyloučen hráč #33 Filip Železňák družstva Flashing Stars Havířov do konce utkání - technický trest
15:38 Vyloučen hráč #33 Filip Železňák družstva Flashing Stars Havířov na 5 minuty za neuvedení v sestavě
11:30 GÓL Flashing Stars Havířov! 2:1
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil #20 Jaroslav Zíka, asistoval #87 Jiří Vyležík (2:1)
11:11 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #4 Filip Kryštof, asistoval #9 Michal Kříž (1:1)
02:24 Vyloučen hráč #6 Filip Michejda družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání
01:31 GÓL Flashing Stars Havířov! 1:0
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil #9 Michal Dembowski, asistoval #15 Marek Piskorz (1:0)