7:3
    Jan DOBISÍK
    (Krebner)

FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha 7:3
branky: 10. Tomáš Kindl, 16. Patrik Kieler, 33. Josef Juha, 40. Jan Dobisík, 51. Ondřej Svatoš, 51. Jakub Buršík, 60. Jan Dobisík - 29. Michal Kareš, 53. Robert Košir, 57. Milan Garčar; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Michal Kotouček 14 - Martin Beneš 13; po třetinách: 2:0, 2:1, 3:2
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Dnes skvělá hra od brankáře a obrany. Děkujeme soupeři a těšíme se na další páteční zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí Ondřeje Kašpárka: Bohemka nás vyškolila v produktivitě a důrazu a zasloužené vyhrála. Gratuluji soupeři k vítězství a děkuju pořadatelům, fanouškům a hráčům.
60:00 Střely ve 3. třetině: Bohemians - 7, Sparta - 11
59:42 GÓL FbŠ Bohemians! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Jan Dobisík, asistoval #9 Matyáš Krebner (7:3)
58:58 Slyšíme hecování sparťanské lavičky a i přes nepříznivý výsledek pořád věří.
56:29 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #24 Jan Marvánek (6:3)
56:28 Teď na chvíli ztichla celá hala, nikdo nevěděl, zda gól je nebo není.
55:13 Sparta rozehrává na Bohemky polovině a power-play pořád trvá.
53:15 Sparta zkouší power-play.
52:39 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #17 Milan Garčar (6:2)
52:21 První oslabení Bohemky si vychutná čtveřice Juha-Kindl-Růžek-Krbec.
51:55 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
51:32 I když to dle skóre tak nevypadá, tak hra je vyrovnaná
50:42 GÓL FbŠ Bohemians! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #3 Vojtěch Zezulka (6:1)
50:34 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Vlastní branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #44 Ondřej Svatoš (5:1)
49:21 I když Sparta teď minimálně 3x střílela na domácí branku, vždycky se jí zároveň i podařilo rozehrávat z rohu Bohemky.
47:33 Juha úplně sám před bránou i se spoustou času se rozmyslet, kam to Benešovi umístí, on se rozhodl do břicha
44:49 Buršík dnes i přes svou věkovou 'nevýhodu' výborně stíhá tempo celého zápasu!
42:26 Kieler výborně přehodil na poslední chvíli na backhandovou kličku, ale Beneš je v pozoru.
41:38 Marvánek přeběhl od vlastní brány až na domácí polovinu, ale střílí nad
41:00 První minuta zápasu odehraná na polovině domácích.
40:00 Střely ve 2. třetině: Bohemians - 6, Sparta - 3
39:42 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Jan Dobisík, asistoval #23 Michal Chudina (4:1)
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny
38:25 Krebner se snažil najít nabíhajícího Růžka, mezi nimi ale stál Košir a nebezpečnou nahrávku zastavil
37:00 Hra nahoru dolu se odráží v častějším střídání obou týmů.
35:36 Kareš se teď snažil naslepo nahodit před Kotoučkovu svatyni, tam byl ovšem připravený Dobisík
33:51 Ujhelyi teď z první výborně míří, ale Kotouček je v pozoru a vyráží.
33:16 Začíná přituhovat a Sparta cítí mírný časový tlak, který se začíná projevovat i ve hře.
32:28 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Josef Juha, asistoval #7 Patrik Šebek (3:1)
32:28 Rozehrávka Bohemky přímo před bránou Sparty končí ve prospěch domácích a vidíme gól!
31:50 Vyloučen hráč #22 Robert Košir družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za držení
31:44 Oproti Bohemce se Sparta nesnaží moc napadat.
30:24 Čermák se ze své poloviny dostává až před Kotoučka, kde ho zastavuje Krbec.
28:17 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #30 Martin Beneš (2:1)
28:17 Kareš i přes mírné faulování se nevzdal a střílí gól!
27:38 Krebner střílí, Beneš vyráží ven a rozehrává Bohemka.
24:23 Čihák si teď udělal z Veselého dobrý den a krásná střela končí v rukou Beneše.
23:45 Po krásné přihrávce Marvánka Časar míjí!
22:23 Buršík se snaží otravovat Křenka na jeho polovině, ale v tomto souboji je Křenek úspěšnější.
21:47 Poslední vteřiny oslabení se snaží Marvánek zdržovat za zády Beneše.
20:01 Buly ve druhé třetině pro Bohemku
20:00 Střely v 1. třetině: Bohemians - 6, Sparta - 3
19:52 Vyloučen hráč #3 David Ježek družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny
15:56 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #8 Jan Dobisík (2:0)
15:56 Přečíslení Bohemky 3 na 2 ve složení Kieler-Chudina-Dobisík bylo využito
14:54 Hra je velmi vyrovnaná a je vidět bojovnost na obou stranách.
13:35 Výborně sparťanské trio Košir-Marvánek-Časar zaútočilo na Kotoučka i přes 4 domácí hráče.
11:40 Karešovo špatné lepidlo na čepeli za brankou domácích využívá Zezulka a Bohemka se´dostává k míčku.
10:39 Krbec teď skvěle po Kindlově nahrávce střílí na Beneše od pravého mantinelu, ten ale chytá.
09:45 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #74 Tomáš Kindl, asistoval #88 Adam Růžek (1:0)
08:44 I na začátek oslabení se Sparta nebála napadat na polovině domácích. Už je ale stažená na svých místech a probíhá klasika.
08:17 Vyloučen hráč #14 Marek Zouzal družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
05:28 Chyby na holích na obou stranách na polovině hostí. Vítězně vyšla Sparta, která rozehrává.
03:18 Velmi Bohemce nyní pomohl lehký faul na Kindla v rohu domácích, kdy rozehrávají a snaží se Spartu také trochu podusit.
02:06 Bohemka nechce nechat nic Spartě zadarmo, a proto i přes držení míčku hostů se je snaží intenzivně napadat
00:51 Hosté na začátku utkání vyvolávají velký tlak na Bohemku a udržují se na jejich polovině
00:21 Šebkovu backhandovou nahrávku na Kielera zastavil Křenek
00:01 Úvodní buly ve prospěch hostů.
00:00 Dobrý den vážení sportovní diváci, vítáme vás na 3. kole Poháru České pojišťovny. K vidění na Děkance bude zajímavé utkání mezi domácími FbŠ Bohemians a hosty AC Sparta Praha. Ovšem i v pátek vás rádi uvidíme na domácí půdě Bohemky, kde se odehraje poslední zápas ve skupině Poháru s FB Hurrican Karlovy Vary.