3:7
    Radek VALEŠ
    (Vaníček)

Florbal Ústí - FBC Liberec 3:7
branky: 39. Jakub Krupica, 41. Viktor Kopecký, 44. Dan Semerád - 6. Tomáš Marek, 12. Radek Valeš, 18. Tomáš Marek, 27. Patrik Rozkovec, 49. Prokop Ferdan, 57. Petr Salát, 59. Radek Valeš; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 174; zásahy brankářů: Karel Čáp 20 - Vít Vaníček 23; po třetinách: 0:3, 1:1, 2:3
60:00 Vyjádření trenéra týmu Florbal Ústí p. Marka Vojty: Dnes vlažný výkon, jenž neměl odpovídající hodnotu pro nás i fanoušky. Pozitivním bylo, že i když jsme hráli mizerně, tak jsme mizerně hráli nejlépe, jak jsme mohli a proto jsme se drželi v zápase. Pokud máme ambice na úspěch a znovu se pokusit o postup do vyšší ligy, musíme tu vyšší ligu hrát už teď. Ve všem a v každé situaci. Děkuji soupeři a fanouškům.
60:00 Vyjádření trenéra týmu FBC Liberec: Přijeli jsme unavení, ale podařilo se zápas nakopnout. Naše pasivita v půlce zápasu přinesla menší drama, ale nakonec odvážíme postup. Díky soupeři.
59:00 Probíhá poslední minuta zápasu
58:40 GÓL FBC Liberec! 3:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #28 Vít Vaníček (3:7)
56:53 Domácí zkousí hru bez v šesti
56:06 Timeout Florbal Ústí
56:06 GÓL FBC Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #5 Jakub Kopecký (3:6)
55:10 Vaníček překazil Semerádovi jeho šanci na gol
52:14 Ústí zatím přečkává oslabení v klidu
51:07 Vyloučen hráč #35 Aleš Poloprutský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká florbalka
50:22 Poloprutský si pujde spočnout na trestnou lavici
48:47 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #10 Petr Salát (3:5)
47:58 Čáp neskutečně drží Ústí
47:33 Tři liberecké střely mimo
46:58 Vyloučen hráč #13 David Stummer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
46:57 Nakopávaný balon zpracoval Kopecký z první, Vaníček vyráží
46:40 Střela Saláta mimo
45:02 Kolstrunk minul balonek v dobré pozici u levé tyče
44:00 Ústečtí jsou stále ve hře
43:01 GÓL Florbal Ústí! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Dan Semerád, asistoval #10 Václav Vavruška (3:4)
43:01 Naznačení rameny, stahovačka a míček leží v liberecké brance. Neskutečná koupelna od Semeráda
42:26 Semerád prováhal dobrou střeleckou možnost
41:30 Ferdan pouze do Kolstrunka
40:40 Veselý míjí branku
40:21 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (2:4)
40:21 Osamocený Kopecký dostal dobrou přihrávku od Kolstrunka a rozvlnil síť
40:00 Střely v druhé třetině: Florbal Ústí - 11, FBC Liberec - 12
38:37 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Jakub Krupica, asistoval #21 Pavel Vlček (1:4)
38:37 Krupica vykouřil Vaníčka střelou na zadní tyč
38:00 Atmosféra na hřišti i v hledišti houstne
37:00 Několik šancí z domácí strany, ale neúspěšné
36:30 Skvělý výhoz Čápa, který vyslal Kopeckého do situace 1 na nikoho, Vaníček chytá
35:45 Kopecký pouze do betonu Vaníčka
34:25 Čáp chytá balonek ze vzduchu
33:50 Stummer odstavil Marka
31:59 Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:32 Esterka chybuje, svoji chybu ale napravuje, následně Kolstrunk fauluje a Ústí se opět strachuje.
28:42 Kolstrunk lišácky na přední, ale bez úspěchu
28:16 Esterka nezpracoval přihrávku, rozehra pro hosty
27:19 Vavruška ničí veškeré překážky, ale odchází jako faulující hráč
26:15 GÓL FBC Liberec! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #86 Adam Balatka (0:4)
25:59 Strummer se skvělě uvolnil, střelu ale Vaníček vytěsnil
25:00 druhá třetina se nese v klidném duchu
22:20 Novákova střela od mantinelu neměla potřebný směr
20:48 Novák se po exkluzivním uvolnění neprosazuje.
20:00 Liberečtí vyhrávají buli.
20:00 Střely po první třetině: Florbal Ůstí - 9, FB Liberec - 5
19:10 Liberec zamknul ústecké hráče na vlastní polovině
17:34 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Tomáš Marek, asistoval #9 Radek Valeš (0:3)
17:34 Balonek se odrazil od azdního mantinelu do předbrankového prostoru, kde byl Marek a dostal balonek za záda Čápa
15:00 Další dobrý zákrok Vaníčka
14:18 Vaníčkův dobrý zákrok proti střele Kolstrunka
12:00 Z publika se ozývají slova nespokojenosti s výroky rozhodčích
11:35 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #55 Prokop Ferdan (0:2)
10:03 Milimetry dělily Vítka od střely, protiútok pro Liberec
08:20 Stummer se prosmýkl kolem hráčů Liberce, jeho prúnik skončil faulem Kroupy
06:40 Kroupa se provinil vysokou holí, volný úder pro domácí. Ke střele se dostal Fuchsig, jeho střela ale Vaníčka příliš neprověřila.
05:50 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Tomáš Marek, asistoval #55 Prokop Ferdan (0:1)
05:00 Štorek blokuje střelu soupeře
04:03 Semerád se dostal do střelecké pozice, střela byla zblokovaná soupeřem.
01:16 Salát trefil balonek ze vzduchu, branku netrefil
00:36 Vaníček překazil šanci Kopeckého
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00 Krásný čtvrteční večer, vítáme vás u zápasu Poháru České pojišťovny mezi týmy Florbal Ústí a FBC Liberec. Zápasem vás provede duo Matěj Šindelář a já, Dominik Hrabě.