8:11
    Ondřej SKOK
    (Tichatzek)

SKP České Budějovice B - FBC Došwich Milevsko B 8:11
branky: 14. Miroslav Liška, 24. Michal Krňák, 29. Michal Krňák, 33. Miroslav Liška, 34. Ondřej Skok, 39. Jiří Kubů, 41. Michal Krňák, 43. Ondřej Skok - 6. Pavel Procházka, 14. Pavel Procházka, 16. Jiří Kolář, 19. Jiří Kolář, 24. Pavel Procházka, 26. Tomáš Alexa, 27. Pavel Procházka, 34. Pavel Procházka, 39. Václav Dvořák, 40. Jiří Kolář, 42. Jiří Kolář; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Václav Paletář; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ladislav Dvořák ? - Vladimír Šimák ?; po třetinách: 1:2, 2:5, 5:4
42:20 GÓL SKP České Budějovice B! 8:11
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #24 Ondřej Skok, asistoval #9 Aleš Tichatzek (8:11)
41:35 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 7:11
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #44 Jiří Kolář, asistoval #77 Pavel Procházka (7:11)
40:07 GÓL SKP České Budějovice B! 7:10
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #26 Michal Krňák, asistoval #30 Ondřej Muchka (7:10)
39:40 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 6:10
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #44 Jiří Kolář, asistoval #55 Tomáš Lassmann (6:10)
38:53 GÓL SKP České Budějovice B! 6:9
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #67 Jiří Kubů bez asistence (6:9)
38:16 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 5:9
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #19 Václav Dvořák bez asistence (5:9)
33:35 GÓL SKP České Budějovice B! 5:8
33:00 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 4:8
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #77 Pavel Procházka, asistoval #14 Tomáš Alexa (4:8)
32:29 GÓL SKP České Budějovice B! 4:7
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #23 Miroslav Liška, asistoval #24 Ondřej Skok (4:7)
28:39 GÓL SKP České Budějovice B! 3:7
28:35 Vyloučen hráč #2 Vladimír Charypar družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za vražení zády
26:14 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 2:7
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #77 Pavel Procházka, asistoval #2 Vladimír Charypar (2:7)
25:11 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 2:6
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #14 Tomáš Alexa, asistoval #77 Pavel Procházka (2:6)
23:57 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 2:5
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #77 Pavel Procházka, asistoval #26 Tomáš Vágner (2:5)
23:34 GÓL SKP České Budějovice B! 2:4
18:39 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 1:4
18:11 Vyloučen hráč #14 Tomáš Alexa družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za bránění ve hře
15:30 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 1:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #44 Jiří Kolář, asistoval #14 Tomáš Alexa (1:3)
13:50 GÓL SKP České Budějovice B! 1:2
13:12 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 0:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #77 Pavel Procházka, asistoval #19 Václav Dvořák (0:2)
13:00 Michal Krňák znovu nedává do prázdné brány..opět kandiduje na losera zápasu.
10:35 Vyloučen hráč #55 Tomáš Lassmann družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za držení
05:24 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 0:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #77 Pavel Procházka z trestného střílení (0:1)