• 44 43:09
    5:7
    ()

FBC Došwich Milevsko B - FA Č. Budějovice B 5:7
branky: 6. Patrik Bouška, 7. Tomáš Douda, 18. Pavel Procházka, 19. Martin Sedlák, 44. David Staněk - 1. Pavel Formánek, 6. Michael Pražák, 8. Jakub Malecha, 27. Pavel Formánek, 29. Pavel Formánek, 34. Pavel Formánek, 43. Šimon Perek; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák ? - Vojtěch Kačer ?; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:2
44:59 Máme za sebou dnešní utkání. Utkání ,ve kterém naši muži B nestačili na tým z krajského města. Děkuji všem za pozornost!
43:10 Tak přece jenom se dočkal! David Staněk konečně ukázal svoji produktivitu z letošní sezony nejvyšší juniorské soutěže a upravuje stav.
43:09 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 5:7
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #33 David Staněk bez asistence (5:7)
42:33 GÓL FA Č. Budějovice B! 4:7
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #10 Šimon Perek bez asistence (4:7)
42:33 Hrubka v obraně domácích (legendary 19) ukončuje nejspíše naděje domácích na body.
41:29 Nejlepší hráč hostů Formánek oklamal nejen Dvořáka a Hejpetra, ale i sebe. Domácí podnikají další útok.
40:53 Kritiku teď schytává časoměřič Jenda Volf, který o 2 sekundy později pustil čas.
40:21 Hostující střídačka na nohou, nelíbil se jim verdikt rozhodčích.
39:15 Opět pěkný průnik Procházky. Je vidět, že ho jeho přítelkyně (hráčka Bohemians) naučila zajímavým věcem.
38:42 Velký tlak domácích. bohužel opět bez vstřelené branky.
34:22 Krásných 10 diváků tlačí domácí k brance. Věřím, že utkání ještě bude zajímavé.
33:26 GÓL FA Č. Budějovice B! 4:6
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #8 Pavel Formánek, asistoval #25 Jakub Malecha (4:6)
33:26 Bohužel hosté odskakují na rozdíl dvou branek. Malecha našel přes celé hřiště Formánka a ten vymetl všechny pavučiny v brance Dvořáka.
31:50 Máme tady zajímavou kuriozitu. Kromě dvojice rozhodčích Koutník a Janošťák sledujeme na hřišti v dresu hned 4 další rozhodčí. Názorů na zákroky tu máme opravdu dost.
30:00 Druhá třetina je u konce. Kvalita utkání se zlepšila, hra se vyrovnala. To jsme si přáli! Nezbývá se než těšit na rozhodující periodu. Pojďme na to!
29:03 Své fotbalové dovednosti nám teď ukázal Dvořák.
28:16 GÓL FA Č. Budějovice B! 4:5
26:26 GÓL FA Č. Budějovice B! 4:4
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #8 Pavel Formánek bez asistence (4:4)
26:26 Krásná střela Formánka bohužel končí v síti - 4:4.
25:12 Novotný se ocitl sám před brankou, ale Dvořák brance výborným zákrokem!
22:55 Utkání se přiostřuje. Vypadá to, že zdravotník Strouhal bude mít za chvilku spoustu práce.
21:44 Neskutečné lepidlo Kaštánka!
20:22 Dostávám zprávu ze zákulisí, že Pavel Procházka dnes zaznamenal svůj 100. bod v sezoně. Obrovská gratulace!
19:34 Posile domácích z nejvyšší juniorské soutěže Davidu Staňkovi se popravdě zatím moc nedaří. Zaber Dejve!
18:12 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 4:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #12 Martin Sedlák, asistoval #19 Václav Dvořák (4:3)
18:12 Sedlák opět nahodil před branku a domácí otáčí skóre. ,,Kluci to musíte vyčistit tenhle prostor' ozývá se od brankáře hostů.
17:28 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 3:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #77 Pavel Procházka, asistoval #12 Martin Sedlák (3:3)
17:28 Nához před branku od Sedláka dokázal před brankou Procházka a forhendovou kličkou otevírá svůj dnešní gólový účet.
16:55 Alexa zalehl před brankou hostů jednoho z hráčů, snad to nebude nic vážného.
15:59 Domácí vlétli do druhé třetiny ve velkém stylu a připsali si několik slibných šancí, které zůstaly bohužel nevyužity.
15:00 Máme za sebou první třetinu dnešního zápasu. Utkání nám zatím kromě akce Procházky nenabídlo moc krásy. Aktivnějším týmem jsou určitě hosté, ale domácí podnikají rychlé brejky, které se jim bohužel nedaří řešit tak jak bychom všichni chtěli. Přestávková porada ale vypadá zajímavě tak uvidíme.
14:29 Procházka fantasticky přešel přes tři protihráče, střela ala Hertl bohužel pouze do tyče. Tohle ale byla opravdová florbalová lahůdka.
13:45 Úderná dvojice Procházka a Kolář zatím mlčí. Přijdou góly?
13:14 Zeď v domácí obraně - Vojta Štván hasí další útok hostů.
12:14 Hrající trenér Dvořák ukázal šikovné ruce, bohužel Bouška jeho přihrávku nedostihl.
11:24 Krásná kombinace, výborná střela Boušky a ještě lepšího zákrok Kačera.
09:13 Bohužel zatím je to více boj než kombinační florbal.
07:51 GÓL FA Č. Budějovice B! 2:3
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #8 Pavel Formánek (2:3)
07:51 Vyrovnaný stav netrval ani minutu. Hosté opět odskakují zásluhou Malechy
06:58 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 2:2
Vlastní branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #4 Tomáš Douda (2:2)
06:58 Teď jsme byli dámy a pánové svědky opravdu kuriózní situace. Dobrý presink Staňka donutil hostujícího Doudu nastřelit svého gólmana a ten si nešťastně srazil míček do branky.
06:42 GO Došwich GO!
05:43 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 1:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #9 Patrik Bouška bez asistence (1:2)
05:43 Na branku hostů odpovídá skvěle Bouška a krásnou střelou nad rameno Kačera snižuje!
05:34 GÓL FA Č. Budějovice B! 0:2
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #21 Michael Pražák, asistoval #4 Tomáš Douda (0:2)
04:26 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za špatné střídání
04:03 Nepovedený vstup domácích, sledujeme velký tlak hostů.
03:20 Monster save domácího Dvořáka.
02:35 Střela hostů končí pouze na rozhodčím Janošťákovi.
02:00 Utkání je od začátku velmi vyhrocené, přece jenom jde o hodně.
01:51 Přečíslení hostů hasí asistent juniorů Vašek Dvořák.
00:46 GÓL FA Č. Budějovice B! 0:1
00:46 A hosté začínají ve velkém stylu! Nedůraz před brankou domácích využívá Formánek.
00:00 Zdravím všechny z malebného jihočeského Milevska. O velikonoční neděli tady máme opravdovou florbalovou láhudku. Náš tým se střetne s FA České Budějovice. Favoritem dnešního zápasu je určitě soupeř z krajského města, který momentálně okupuje 4. pozici. Náš tým ale s velkou podporou domácích fanoušků bude chtít překvapit!