11:3
    Jan NOVOTNÝ
    (Vobr)

FA Č. Budějovice B - FBC Frymburk 11:3
branky: 2. Radek Vobr, 3. Michal Semotán, 10. František Šulista, 10. Michael Pražák, 15. Jan Vališ, 19. Radek Vobr, 27. Jan Vališ, 28. Radek Vobr, 31. Radek Vobr, 34. Michal Semotán, 41. Jan Novotný - 2. Dmitriy Buzulukov, 3. Martin Pompe, 39. Pavel Lučan; rozhodčí: Lukáš Teska - Vojtěch Matuška; vyloučení: 1:4 + Jiří Ševčík 5; využití: 3:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Vojtěch Kačer ? - Miloš Králík ?; po třetinách: 5:2, 3:0, 3:1
40:31 GÓL FA Č. Budějovice B! 11:3
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #88 Jan Novotný, asistoval #7 Radek Vobr (11:3)
40:31 Rád bych napsal, že Novotný vymetl vingl, ale ta střela mu prostě sjela.
38:27 GÓL FBC Frymburk! 10:3
Branku družstva FBC Frymburk vstřelil #88 Pavel Lučan, asistoval #80 Martin Pompe (10:3)
38:07 Tohle už je ale klempáctví z hole Doudy, který už po několikáté pohrdnul výbornou šancí.
36:42 Vyloučen hráč #30 Jan Vališ družstva FA Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
35:05 Vyloučen hráč #80 Martin Pompe družstva FBC Frymburk na 2 minuty za sekání
34:45 Vyhnálek teď ukázkově zpracovává míček, jedinou vadu na kráse má to, že to byla vysoká hůl
33:51 GÓL FA Č. Budějovice B! 10:2
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #89 Michal Semotán, asistoval #30 Jan Vališ (10:2)
33:00 Utkání už se začíná dohrávat v poklidném tempu, snad nám to vydrží.
30:59 Radek Vobr právě dorovnává Jágra, teď nemyslím prohranými penězi v kasínu, ale góly.
30:58 GÓL FA Č. Budějovice B! 9:2
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #7 Radek Vobr, asistoval #88 Jan Novotný (9:2)
27:41 GÓL FA Č. Budějovice B! 8:2
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #7 Radek Vobr bez asistence (8:2)
26:57 Mám zakázáno se teď vyjadřovat k utkání.
26:56 GÓL FA Č. Budějovice B! 7:2
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #30 Jan Vališ, asistoval #89 Michal Semotán (7:2)
25:55 Vyloučen hráč #2 Aleš Boubelík družstva FBC Frymburk na 2 minuty za nesportovní chování
25:55 Utkání začíná gradovat, rozhodčí už si sahal do kapsičky pro kartu, ale nakonec si to rozmyslel.
25:07 Kačer po dlouhé době ukazuje suprovej zákrok rámenem
22:54 Vyloučen hráč #80 Martin Pompe družstva FBC Frymburk na 2 minuty za hrubost
21:53 Vyhnálek ukázkové zpracování míček svým pupíkem.
20:06 Pompe hodně zaměstnává přesilovou pětici FA
18:17 GÓL FA Č. Budějovice B! 6:2
18:17 Vobr navyšuje vedení svého týmu povedenou střelou k tyči.
16:12 Vyloučen hráč #8 Jiří Ševčík družstva FBC Frymburk na 5 minuty za hrubost
15:20 Novotný dostává naloženo přímo u pořadatelského stolku, ještě že u stolku sedí silní kluci, kteří ho udrželi ve hřišti.
14:59 Několik sekund po časomíře Frymburk snižuje. Gól neplatí.
14:09 GÓL FA Č. Budějovice B! 5:2
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #30 Jan Vališ, asistoval #4 Tomáš Douda (5:2)
13:31 Prážák z otočky našel Doudu, tomu však šancí pohrdnul.
10:30 Časoměřič JZ si pochvaluje, že na časomíru nikdo nevidí.
09:29 GÓL FA Č. Budějovice B! 4:2
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #21 Michael Pražák bez asistence (4:2)
09:29 Pokud předešlý gól byl haluz, tak nevím, jak popsat tento.
09:22 GÓL FA Č. Budějovice B! 3:2
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #14 František Šulista, asistoval #30 Jan Vališ (3:2)
09:22 Gól, který bych popsal jako haluz.
09:19 Vyhnálek z voleje vysoko nad.
08:57 Vyloučen hráč #89 Dmitriy Buzulukov družstva FBC Frymburk na 2 minuty za sekání
07:14 Novotný teď čekal u manťáku do té doby, než soupeř přišel a sebral míč.
05:34 Vališ naplňuje potencionál švédského culíku na své hlavě a zaměstnává obranu soupeře.
04:25 Vobr x Pompe, souboj dvou hustovlasů vyhrál druhý jmenovaný.
03:45 Novotný míří podobně jako Bláha, ale narozdíl od něj už syna má.
02:53 GÓL FA Č. Budějovice B! 2:2
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #89 Michal Semotán, asistoval #4 Tomáš Douda (2:2)
02:53 Střela, kterou vyslal Semotán bych popsal jako šmahovka.
02:24 Pompe ukázal, že fotbal mu též není cízí. Kačer bez šance.
02:23 GÓL FBC Frymburk! 1:2
Branku družstva FBC Frymburk vstřelil #80 Martin Pompe z trestného střílení (1:2)
02:23 Pompe utekl Novotnému, který ho stihl pouze seknout. Nájezd.
01:58 Vyhnálek teď předvedl, že by mu balet též šel.
01:40 GÓL FBC Frymburk! 1:1
Branku družstva FBC Frymburk vstřelil #89 Dmitriy Buzulukov, asistoval #2 Aleš Boubelík (1:1)
01:14 GÓL FA Č. Budějovice B! 1:0
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #7 Radek Vobr, asistoval #21 Michael Pražák (1:0)
01:14 Vobr neuvěřitelně, jako kdyby mu bylo 20.
00:42 Rozehra nejzkušenějšího, Radka Vobra, končí ztrátou míčku
00:00 Ještě před zápasem si hodil sprint Martin Pompe, seizmograf to vyhodnotil jako slabý otřes.