• 36 35:28
    2
    Dominik BULKA

FK Slovan J.Hradec - TJ Sokol Blatná Divočáci 7:2
branky: 6. Martin Blížil, 10. Hynek Hák, 17. Kryštof Nekola, 19. Hynek Hák, 33. Jakub Hybš, 34. Jakub Hybš, 35. Matyáš Píša - 14. David Červenka, 29. Lukáš Kareš; rozhodčí: Jakub Holický - Ondřej Zajíček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Petr Vitoň ?, Barbora Smolíková ? - Aleš Váňa ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 3:1
39:00 Ukončení 3. části
35:28 Vyloučen hráč #15 Dominik Bulka družstva TJ Sokol Blatná Divočáci na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:24 GÓL FK Slovan J.Hradec! 7:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #23 Matyáš Píša bez asistence (7:2)
33:11 GÓL FK Slovan J.Hradec! 6:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Jakub Hybš, asistoval #22 Martin Blížil (6:2)
32:19 GÓL FK Slovan J.Hradec! 5:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Jakub Hybš, asistoval #25 Jakub Roh (5:2)
28:27 GÓL TJ Sokol Blatná Divočáci! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Blatná Divočáci vstřelil #5 Lukáš Kareš, asistoval #11 Hynek Sedláček (4:2)
26:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Barbora Smolíková družstva FK Slovan J.Hradec
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
18:52 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Hynek Hák, asistoval #19 Jakub Hybš (4:1)
16:28 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #20 Kryštof Nekola, asistoval #30 Hynek Hák (3:1)
13:27 GÓL TJ Sokol Blatná Divočáci! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Blatná Divočáci vstřelil #29 David Červenka, asistoval #13 Oliver Kubát (2:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:46 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Hynek Hák, asistoval #23 Matyáš Píša (2:0)
05:25 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #22 Martin Blížil, asistoval #23 Matyáš Píša (1:0)