• 43 42:12
    7:6
    (Táborský)

FKÚ Ovocné Báze - Prague Tigers B 7:6
branky: 5. Filip Kubelka, 6. Martin Švácha, 6. Petr Kořínek, 8. Jiří Novák, 12. Jiří Novák, 29. Jiří Novák, 33. Jiří Novák - 4. Tomáš Táborský, 11. Tomáš Novotný, 20. Vilém Bodlák, 27. Tomáš Táborský, 42. Bohuslav Novák, 43. Vilém Bodlák; rozhodčí: Jakub Horyna - Adam Voldřich; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Procházka ? - Alexandr Ščiklin ?; po třetinách: 5:2, 1:2, 1:2
42:12 GÓL Prague Tigers B! 7:6
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #45 Vilém Bodlák, asistoval #27 Tomáš Táborský (7:6)
41:12 GÓL Prague Tigers B! 7:5
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #19 Bohuslav Novák, asistoval #16 Tomáš Novotný (7:5)
41:00 I přes 2-minutové oslabení domácích 5 proti 3, tak hostí z tlaku nic nevytěžili.
37:55 Vyloučen hráč #73 Martin Švácha družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za blokování florbalky
37:55 Vyloučen hráč #3 Filip Kubelka družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za nesportovní chování
37:11 Vyloučen hráč #20 Petr Kořínek družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za bránění ve hře
36:40 Slibná přesilovková kombinace domácích. Ale branka z toho bohužel není.
36:02 Vyloučen hráč #11 Adam Čížek družstva Prague Tigers B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:50 Pěkná kombinace domácích na jeden dotek končí skvělým zákrokem brankáře hosti.
32:34 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 7:4
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #3 Filip Kubelka (7:4)
32:30 Nahrávka do běhu na domácího hráče a následná střela končí zblokovaná v rohu hřiště.
30:01 Nechme se překvapit, co si soupeři na nás připravili na poslední třetinu.
29:20 Zatím domácí ukazují menší herní převahu. Ale houževnatost vede.
28:55 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 6:4
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #7 Ondřej Kubelka (6:4)
26:50 GÓL Prague Tigers B! 5:4
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #27 Tomáš Táborský, asistoval #11 Adam Čížek (5:4)
26:30 Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Nic moc se ale na hřišti neděje.Snad jen nákopem prověřený brankář hostí vlastním obrancem.
22:14 Vyloučen hráč #11 Adam Čížek družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání
19:30 GÓL Prague Tigers B! 5:3
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #45 Vilém Bodlák, asistoval #16 Tomáš Novotný (5:3)
11:35 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 5:2
10:48 GÓL Prague Tigers B! 4:2
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #16 Tomáš Novotný, asistoval #19 Bohuslav Novák (4:2)
07:21 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 4:1
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #20 Petr Kořínek (4:1)
05:49 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 3:1
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #20 Petr Kořínek, asistoval #3 Filip Kubelka (3:1)
05:10 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 2:1
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #73 Martin Švácha bez asistence (2:1)
04:29 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:1
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #3 Filip Kubelka, asistoval #26 Michal Vlasák (1:1)
03:47 GÓL Prague Tigers B! 0:1
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #27 Tomáš Táborský, asistoval #17 Petr Kašpárek (0:1)