0

1

1.

EMCO Cholerics - FKÚ Ovocné Báze 5:6pn
branky: 12. Ondřej Popelka, 13. Jakub Hajník, 14. Martin Jahoda, 16. Martin Jahoda, 23. Jan Kadlec - 1. Petr Kořínek, 7. Filip Kubelka, 12. Petr Kořínek, 29. Jiří Novák, 39. Michal Vlasák, N Michal Vlasák; rozhodčí: Jakub Jangl - Vojtěch Stárek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Holan ? - Jan Procházka ?; po třetinách: 3:3, 2:1, 0:1
1 Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč #26 Michal Vlasák a vstřelil rozhodující gól (5:6).
45:00 Zahájena trestná střílení
43:03 Vyloučen hráč #8 Petr Brandejs družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za hrubost
41:25 Vyloučen hráč #17 Ondřej Krajíček družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za bránění ve hře
38:33 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 5:5
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #26 Michal Vlasák, asistoval #3 Filip Kubelka (5:5)
35:27 Timeout EMCO Cholerics
28:36 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 5:4
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák bez asistence (5:4)
22:16 GÓL EMCO Cholerics! 5:3
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #13 Jan Kadlec, asistoval #7 Ondřej Popelka (5:3)
22:01 Vyloučen hráč #10 Martin Jahoda družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za nesportovní chování
15:53 Trestné střílení družstva FKÚ Ovocné Báze neproměnil #5 Stanislav Janoštík.
15:08 GÓL EMCO Cholerics! 4:3
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #10 Martin Jahoda, asistoval #13 Jan Kadlec (4:3)
13:27 GÓL EMCO Cholerics! 3:3
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #10 Martin Jahoda, asistoval #5 Michal Kadlec (3:3)
12:50 GÓL EMCO Cholerics! 2:3
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #8 Jakub Hajník z trestného střílení (2:3)
11:45 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:3
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #11 Petr Kořínek, asistoval #81 Jiří Novák (1:3)
11:11 GÓL EMCO Cholerics! 1:2
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #7 Ondřej Popelka, asistoval #8 Jakub Hajník (1:2)
06:12 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 0:2
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #3 Filip Kubelka, asistoval #81 Jiří Novák (0:2)
00:37 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 0:1
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #11 Petr Kořínek, asistoval #8 Petr Brandejs (0:1)