1

0

3.

Panthers Praha C POWER - IBK Svatý hole Kladno B 5:4pn
branky: 8. Ondřej Trnka, 10. Lukáš Pokorný, 25. Daniel Škvor, 45. Martin Eckstein, N Daniel Škvor - 10. Jiří Hloušek, 12. Pavel Habada, 17. Ondřej Kujan, 19. Michal Šmíd; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Pavel Chlup ? - Lukáš Mach ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #90 Daniel Škvor a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #39 Lukáš Pokorný , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno B hráč #32 Jiří Hloušek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno B hráč #19 Pavel Habada , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno B hráč #18 Jan Holý , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:57 GÓL Panthers Praha C POWER! 4:4
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #66 Martin Eckstein, asistoval #7 Štěpán Andrle (4:4)
41:50 Vyloučen hráč #21 Jindřich Buša družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:14 GÓL Panthers Praha C POWER! 3:4
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #90 Daniel Škvor, asistoval #48 Martin Doležal (3:4)
22:52 Vyloučen hráč #88 Tomáš Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za hrubost
18:16 GÓL IBK Svatý hole Kladno B! 2:4
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil #51 Michal Šmíd bez asistence (2:4)
16:52 GÓL IBK Svatý hole Kladno B! 2:3
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil #30 Ondřej Kujan, asistoval #18 Jan Holý (2:3)
14:55 Vyloučen hráč #7 Štěpán Andrle družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
11:10 GÓL IBK Svatý hole Kladno B! 2:2
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil #19 Pavel Habada, asistoval #51 Michal Šmíd (2:2)
09:43 Vyloučen hráč #88 Tomáš Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:21 GÓL IBK Svatý hole Kladno B! 2:1
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil #32 Jiří Hloušek, asistoval #89 Tomáš Prchal (2:1)
09:05 GÓL Panthers Praha C POWER! 2:0
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #7 Štěpán Andrle (2:0)
07:33 GÓL Panthers Praha C POWER! 1:0
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #3 Ondřej Trnka, asistoval #49 Václav Mudruňka (1:0)