3

2

3.

FT Sokol Praha-Břevnov - FKÚ Ovocné Báze 3:2pn
branky: 29. Jakub Milion, 43. Jonáš Volf, N Miloš Poživil - 35. Miroslav Repčík, 45. Petr Kořínek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Jan Brak; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Hrbek ? - Jan Řechtáček ?, Jan Procházka 1, Jan Řechtáček ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč #26 Michal Vlasák , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #13 Miloš Poživil a vstřelil rozhodující gól (3:2).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč #7 Ondřej Kubelka a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #16 Vojtěch Šust a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč #11 Petr Kořínek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #64 Jonáš Volf a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:07 Timeout FKÚ Ovocné Báze
44:07 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 2:2
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #11 Petr Kořínek, asistoval #81 Jiří Novák (2:2)
42:32 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:1
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #64 Jonáš Volf, asistoval #29 Tomáš Pilař (2:1)
34:29 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:1
Vlastní branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #69 Miroslav Repčík (1:1)
30:28 Vyloučen hráč #21 Adam Pažout družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za vysoká florbalka
28:32 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:0
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #57 Jakub Milion bez asistence (1:0)
03:58 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jan Řechtáček družstva FKÚ Ovocné Báze
03:57 Trestné střílení družstva FT Sokol Praha-Břevnov neproměnil #13 Miloš Poživil.
03:57 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Jan Procházka družstva FKÚ Ovocné Báze