• 35 34:45
    4:6
    ()

Prague Amigos CRPA - SK Alien Nation Černošice 4:6
branky: 3. Martin Jirka, 13. Martin Vlk, 16. Martin Jirka, 19. Martin Jirka - 15. Antonín Krudenc, 19. Lukáš Bíl, 23. Jakub Sládek, 26. Jakub Sládek, 31. Jakub Sládek, 35. Vítězslav Prágr; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jindřich Abeska ? - Jakub Rindoš ?; po třetinách: 1:0, 3:3, 0:3
34:45 GÓL SK Alien Nation Černošice! 4:6
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #5 Vítězslav Prágr bez asistence (4:6)
34:05 Timeout Prague Amigos CRPA
34:04 Vyloučen hráč #9 Ondřej Šafář družstva Prague Amigos CRPA na 2 minuty za bránění ve hře
30:04 GÓL SK Alien Nation Černošice! 4:5
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #98 Jakub Sládek bez asistence (4:5)
27:10 Vyloučen hráč #5 Vítězslav Prágr družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za bránění ve hře
25:46 GÓL SK Alien Nation Černošice! 4:4
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #98 Jakub Sládek, asistoval #6 Miroslav Koníček (4:4)
22:24 GÓL SK Alien Nation Černošice! 4:3
19:14 Vyloučen hráč #6 Miroslav Koníček družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za hra rukou
18:26 GÓL Prague Amigos CRPA! 4:2
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #89 Martin Jirka, asistoval #13 Tomáš Badin (4:2)
18:17 GÓL SK Alien Nation Černošice! 3:2
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #3 Lukáš Bíl, asistoval #6 Miroslav Koníček (3:2)
15:25 GÓL Prague Amigos CRPA! 3:1
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #89 Martin Jirka, asistoval #27 Michal Vondra (3:1)
14:44 GÓL SK Alien Nation Černošice! 2:1
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #33 Antonín Krudenc, asistoval #5 Vítězslav Prágr (2:1)
12:53 GÓL Prague Amigos CRPA! 2:0
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #11 Martin Vlk, asistoval #7 Jan Vilímec (2:0)
02:46 GÓL Prague Amigos CRPA! 1:0
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #89 Martin Jirka, asistoval #19 Miroslav Zbořilák (1:0)