• 33 32:25
    2
    Tomáš KAHULLE

FBC Lions Mladá Boleslav - FbC Engineers 2:8
branky: 12. Dominik Dvořák, 27. Vladimír Peteřík - 10. Tadeáš Zahumenský, 16. Tadeáš Zahumenský, 18. Michal Drobík, 18. Pavel Khunt, 24. Tadeáš Zahumenský, 25. Štěpán Kulhánek, 28. Pavel Khunt, 28. Michal Drobík; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4 + Luboš Saska OS:0; využití: 0:3; zásahy brankářů: Luboš Saska ?, Pavel Kropáček ? - Jan Pyšvejc ?; po třetinách: 1:1, 0:4, 1:3
32:25 Vyloučen hráč #69 Tomáš Kahulle družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nesportovní chování
28:18 Střídání brankáře. Nový brankář #63 Pavel Kropáček družstva FBC Lions Mladá Boleslav
28:18 Vyloučen vedoucí Luboš Saska družstva FBC Lions Mladá Boleslav - osobní trest
28:18 Brankář domácích vzal branku, mrštil s ní o zem a vykoledoval si osobní trest
27:56 GÓL FbC Engineers! 2:8
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #73 Michal Drobík, asistoval #18 Tadeáš Zahumenský (2:8)
27:50 Vyloučen hráč #21 Dominik Dvořák družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za hrubost
27:16 GÓL FbC Engineers! 2:7
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #8 Pavel Khunt, asistoval #7 Martin Štrof (2:7)
26:21 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 2:6
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #84 Vladimír Peteřík bez asistence (2:6)
24:30 GÓL FbC Engineers! 1:6
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #88 Štěpán Kulhánek, asistoval #73 Michal Drobík (1:6)
24:24 Vyloučen hráč #63 Pavel Kropáček družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za bránění ve hře
23:00 GÓL FbC Engineers! 1:5
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský, asistoval #11 Jiří Chrobok (1:5)
23:00 Hráč hostů, Tadeáš Zahumenský, se blýskl hattrickem a je z něj cítit hlad po gólech
19:40 Domácí se oklepali a začínají tlačit na pilu
17:5O Gólová smršť hostů
17:50 GÓL FbC Engineers! 1:4
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #8 Pavel Khunt bez asistence (1:4)
17:41 GÓL FbC Engineers! 1:3
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #73 Michal Drobík, asistoval #88 Štěpán Kulhánek (1:3)
16:29 Vyloučen hráč #15 Martin Bašus družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:39 GÓL FbC Engineers! 1:2
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský, asistoval #88 Štěpán Kulhánek (1:2)
11:15 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 1:1
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #21 Dominik Dvořák, asistoval #88 Jiří Havel (1:1)
09:41 GÓL FbC Engineers! 0:1
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský, asistoval #29 Martin Kováč (0:1)