Kryštof DÍTĚ
  • 35 34:00
    Kostelec n/L

Florbal Neratovice - TJ Sokol Kostelec nad Labem 4:4
branky: 21. Martin Boušek, 28. Martin Boušek, 28. Kamil Petrák, 29. Kamil Petrák - 12. Miroslav Prášil, 16. David Gadowski, 24. Miroslav Prášil, 32. Tomáš Kryml; rozhodčí: Jakub Jangl - Vojtěch Stárek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Neckář ? - Daniel Biderman ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 3:1
35:24 Drama! Po megatutovce na obou stranách, střelci však selhali.
35:12 Zatím je přesilovka hodně opatrná. Propagační střelu kryje brankář Neratovic.
34:00 Timeout TJ Sokol Kostelec nad Labem
34:00 Vyloučen hráč #6 Kryštof Dítě družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:00 Kostelec může rozhodnout. Po sporném zákroku na půlce má možnost do konce utkání hrát přesilovku.
32:53 Neratovice se tlačí do zakončení, Kostelec ale hraje chytře a disciplinovaně.
32:12 Ani jednomu týmu zjevně remíza nestačí, hraje se pohledný florbal s šancemi před oběma brankami.
31:24 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #84 Tomáš Kryml, asistoval #24 Martin Uher (4:4)
31:24 Ale pozor! Kostelec zbraně nesložil. Uher po průniku po mantinelu přes půl hřiště vyzval Krymla. Ten nabídkou nepohrdl - srovnáno!
28:25 GÓL Florbal Neratovice! 4:3
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #8 Kamil Petrák, asistoval #10 Lukáš Mrkvička (4:3)
28:25 Tak to je doslova černých 64 vteřin Kostelce, v průběhu kterých Neratovice z 1:3 otáčejí na 4:3.
28:25 Petrák s Mrkvičkou řádí. Přidávají další slepený gól a rázem tak Neratovice poprvé v utkání vedou.
27:39 GÓL Florbal Neratovice! 3:3
27:39 A za pár vteřin už je srovnáno. Petrák trestal nedůraz před bránou nekompromisně.
27:21 GÓL Florbal Neratovice! 2:3
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #6 Kryštof Dítě (2:3)
27:21 Další skvělý zákrok golmana Kostelce, ale na Bouškův pokus už nárok neměl. Domácí se dostávají na dostřel!
26:31 Neratovice buší a hledají skulinky, defenziva Kostelce je však výtečná. Co projde, s jistotou kryje Biderman v bráně.
23:59 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #11 Miroslav Prášil, asistoval #88 Jaroslav Jindra (1:3)
23:59 Kostelec opět vyprovází Neratovické do přestávky brankou! Vteřinu před klaksonem si Prášil s Jindrou zopakovali krásnou kombinaci a hosté opět odskakují na rozdíl dvou branek!
23:28 Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou. Náznaky šancí však brankou nekončí.
21:07 A další slibná rána Bouška jen o vlásek míjí svatyni Kostelce.
20:18 GÓL Florbal Neratovice! 1:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #88 Radim Tůma (1:2)
20:18 Boušek se přeci jen prosazuje, po nabídce Tůmy nekompromisně pověsil míček pod horní klacek. Brankář Kostelce neměl nárok.
19:23 Kostelec hraje velmi účelně, hosté drží míček, ale do slibných šancí se v zakončení nedostávají.
17:54 Neratovice zahrozily rychlým přečíslením, ale golman Kostelce chytil míček se znuděným výrazem. Tohle je málo!
15:58 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #55 David Gadowski, asistoval #84 Tomáš Kryml (0:2)
15:58 A Kostelec znova udeřil! Gadowski v rychlém brejku nedal golmanovi šanci - 2:0!
12:42 Uher předvedl raketové zrychlení, prohnal se obranou Neratovic, ale brankáře nepřekonal.
11:58 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 0:1
11:58 Jako blesk z čistého nebe udeřili Kostelečtí těsně před přestávkou. Prášil se po zblokované střele Jindry nemýlil. Platonický tlak Neratovic nepřinesl ovoce, o krok vpředu jsou po první části Kostelečtí.
11:47 Prášil vybojoval standardku, Sláma však nevměstnal svůj pokus mezi tři tyče.
10:25 Agilní Boušek větrá defenzivu Kostelce, ten však v defenzivě dobře zvládá klíčové chvilky.
08:57 Kostelečtí zatím velmi dobře blokují pokusy soupeře ze střední vzdálenosti, ještě než se dostanou k brankáři.
08:18 Kostelecký Jindra se obratně zbavil obránce, nezakončil však přesně.
05:30 Brankář Kostelce zatím bezchybný, s klidem vymazal několik slibných pokusů Neratovic, včetně tutové dorážky Mrkvičky.
04:14 Domácí zatím svírají Kostelec na jeho polovině, ten však hrozí rychlými brejky.