• 36 35:29
    4:5
    (Jakubec)

TJ Sokol Kostelec nad Labem - FBC Lions Mladá Boleslav 4:5
branky: 11. Josef Ševeček, 12. Tomáš Sláma, 20. David Gadowski, 26. Tomáš Kratochvíl - 16. Daniel Macoun, 24. Václav Herčík, 27. Zdeněk Kvapil, 31. Vladimír Peteřík, 36. Václav Herčík; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Daniel Biderman 16 - Dalibor Dittrich 17; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:3
35:29 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 4:5
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #48 Václav Herčík, asistoval #13 Luboš Jakubec (4:5)
33:22 Vyloučen hráč #6 Vít Pařízek družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za sekání
32:39 Útok Kostelce zaspal ve předu a co, budíček ala gól MB
32:11 ....a tyčka, Víťa značkuje
32:11 Emoce stoupají... trestné střílení Kostelce..
30:27 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 4:4
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #84 Vladimír Peteřík, asistoval #28 Daniel Macoun (4:4)
30:27 Hezky bekend od beka...
26:41 Nevim jak, ale je tam...
26:31 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 4:3
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #25 Zdeněk Kvapil, asistoval #69 Tomáš Kahulle (4:3)
25:15 Krásný růžek z nulového úhlu...
25:09 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #9 Tomáš Kratochvíl, asistoval #91 Tomáš Sláma (4:2)
23:16 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 3:2
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #48 Václav Herčík, asistoval #69 Tomáš Kahulle (3:2)
23:16 Cele oslabení mělo míček MB a nakonec i po skončení krásně zakončili... Horší přesilovku jsem eště neviděl...
21:50 MB hraje v oslabení hru 'chyť si me'
20:55 Vyloučen hráč #13 Luboš Jakubec družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za hrubost
19:15 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #66 David Gadowski z trestného střílení (3:1)
15:26 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 2:1
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #28 Daniel Macoun, asistoval #48 Václav Herčík (2:1)
11:51 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #91 Tomáš Sláma, asistoval #17 Lukáš Hodáň (2:0)
11:45 Slámíč z obrany nahásíl '15 sekund - do brány'a opravdu - nahodil mega oblouček přes celé hřiště a ono světe div se, bylo to tam:)
10:14 Nemožné - Pepča se uvolnil po křídle a zavěsil pod víčko:)
10:01 GÓL TJ Sokol Kostelec nad Labem! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil #5 Josef Ševeček, asistoval #55 František Stupka (1:0)
03:11 Pro neznalé, tyto dva týmy se za poslední 4 roky setkali na hřišti již po deváté a bilance zní lépe pro Kostelec, avšak největší hvězdy Kostelce bohužel dnes nehrají...
00:01 Gazi čum, tohle bude debakl - pokud ne a my vyhrajeme, tak asi platím tým rundu!.)