8:11
    Radim TŮMA
    (Boušek)

FBC Hamsters Vysočany - Florbal Neratovice 8:11
branky: 1. Martin Uchytil, 2. Vít Dvořák, 10. Tomáš Herold, 11. Matouš Pařík, 19. Tomáš Herold, 24. Matouš Pařík, 27. Vítězslav Princ, 34. Tomáš Herold - 1. Martin Boušek, 2. Martin Boušek, 10. Martin Boušek, 11. David Houdek, 13. Martin Boušek, 19. Kamil Petrák, 30. Kamil Petrák, 31. Martin Boušek, 31. Lukáš Mrkvička, 34. Martin Boušek, 35. Radim Tůma; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krupička; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Pavel Bartůněk ? - Tomáš Neckář ?; po třetinách: 4:4, 2:2, 2:5
34:04 GÓL Florbal Neratovice! 8:11
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #88 Radim Tůma, asistoval #48 Martin Boušek (8:11)
33:30 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 8:10
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil #25 Tomáš Herold, asistoval #51 Jan Hazlbauer (8:10)
33:12 GÓL Florbal Neratovice! 7:10
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #6 Kryštof Dítě (7:10)
30:09 Timeout FBC Hamsters Vysočany
30:09 GÓL Florbal Neratovice! 7:9
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #10 Lukáš Mrkvička, asistoval #26 Michal Brnka (7:9)
30:02 GÓL Florbal Neratovice! 7:8
29:42 GÓL Florbal Neratovice! 7:7
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #8 Kamil Petrák, asistoval #10 Lukáš Mrkvička (7:7)
28:46 Trestné střílení družstva Florbal Neratovice neproměnil #48 Martin Boušek.
26:50 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 7:6
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil #42 Vítězslav Princ, asistoval #10 Martin Uchytil (7:6)
23:58 Vyloučen hráč #52 Matouš Pařík družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:18 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 6:6
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil #52 Matouš Pařík, asistoval #25 Tomáš Herold (6:6)
20:11 Vyloučen hráč #71 Petr Bauer družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání
18:43 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 5:6
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil #25 Tomáš Herold bez asistence (5:6)
18:34 GÓL Florbal Neratovice! 4:6
12:26 GÓL Florbal Neratovice! 4:5
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #73 Tomáš Neckář (4:5)
10:53 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 4:4
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil #52 Matouš Pařík, asistoval #42 Vítězslav Princ (4:4)
10:48 GÓL Florbal Neratovice! 3:4
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #13 David Houdek, asistoval #48 Martin Boušek (3:4)
10:16 Vyloučen hráč #83 Martin Hrubec družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za bránění ve hře
09:44 GÓL Florbal Neratovice! 3:3
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #88 Radim Tůma (3:3)
09:32 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 3:2
01:44 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 2:2
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil #23 Vít Dvořák, asistoval #25 Tomáš Herold (2:2)
01:12 GÓL Florbal Neratovice! 1:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #48 Martin Boušek bez asistence (1:2)
00:34 GÓL Florbal Neratovice! 1:1
00:15 GÓL FBC Hamsters Vysočany! 1:0
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil #10 Martin Uchytil, asistoval #25 Tomáš Herold (1:0)