4:7
    Ivo KALABIS
    (Hašek)

Tatran Střešovice C U23 - FBC Texas Longhorns B 4:7
branky: 12. Lukáš Měřička, 18. Adam Šroubek, 23. David Chochlovský, 30. Jan Tůma - 3. Milan Hašek, 8. Ondřej Šereda, 11. Ondřej Šereda, 11. Jan Valenta, 17. Milan Hašek, 28. Michal Sládek, 31. Ivo Kalabis; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Brejcha; vyloučení: 1 + Lukáš Měřička TT:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: František Hašpl ? - Jiří Petr ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 1:2
30:55 GÓL FBC Texas Longhorns B! 4:7
Branku družstva FBC Texas Longhorns B vstřelil #88 Ivo Kalabis, asistoval #33 Milan Hašek (4:7)
29:18 Timeout FBC Texas Longhorns B
29:18 GÓL Tatran Střešovice C U23! 4:6
Branku družstva Tatran Střešovice C U23 vstřelil #11 Jan Tůma bez asistence (4:6)
27:06 GÓL FBC Texas Longhorns B! 3:6
Branku družstva FBC Texas Longhorns B vstřelil #98 Michal Sládek, asistoval #88 Ivo Kalabis (3:6)
22:07 GÓL Tatran Střešovice C U23! 3:5
Branku družstva Tatran Střešovice C U23 vstřelil #52 David Chochlovský, asistoval #11 Jan Tůma (3:5)
21:35 Vyloučen hráč #44 Ladislav Hrma družstva FBC Texas Longhorns B na 2 minuty za sekání
17:49 GÓL Tatran Střešovice C U23! 2:5
Branku družstva Tatran Střešovice C U23 vstřelil #70 Adam Šroubek bez asistence (2:5)
16:57 GÓL FBC Texas Longhorns B! 1:5
Branku družstva FBC Texas Longhorns B vstřelil #33 Milan Hašek, asistoval #43 Ondřej Šereda (1:5)
15:35 Vyloučen hráč #15 Jan Valenta družstva FBC Texas Longhorns B na 2 minuty za bránění ve hře
11:59 GÓL Tatran Střešovice C U23! 1:4
Branku družstva Tatran Střešovice C U23 vstřelil #34 Lukáš Měřička, asistoval #33 Šimon Dušek (1:4)
11:59 Vyloučen hráč #34 Lukáš Měřička družstva Tatran Střešovice C U23 do konce utkání - technický trest
11:25 Vyloučen hráč #33 Milan Hašek družstva FBC Texas Longhorns B na 2 minuty za blokování florbalky
10:39 GÓL FBC Texas Longhorns B! 0:4
Branku družstva FBC Texas Longhorns B vstřelil #15 Jan Valenta bez asistence (0:4)
10:01 GÓL FBC Texas Longhorns B! 0:3
Branku družstva FBC Texas Longhorns B vstřelil #43 Ondřej Šereda, asistoval #88 Ivo Kalabis (0:3)
07:55 GÓL FBC Texas Longhorns B! 0:2
Branku družstva FBC Texas Longhorns B vstřelil #43 Ondřej Šereda bez asistence (0:2)
04:36 Vyloučen hráč #91 Jakub Harapát družstva Tatran Střešovice C U23 na 2 minuty za sekání
02:05 GÓL FBC Texas Longhorns B! 0:1
Branku družstva FBC Texas Longhorns B vstřelil #33 Milan Hašek, asistoval #88 Ivo Kalabis (0:1)