• 36 35:30
    2
    Petr NOVÁK

Prague Tigers C - Tatran Střešovice C U23 6:4
branky: 10. Dominik Vorlíček, 13. Jan Vacek, 13. Dominik Vorlíček, 19. Dominik Vorlíček, 28. Dominik Vorlíček, 33. Dominik Vorlíček - 8. Jan Tůma, 11. Jan Tůma, 22. Vojtěch Pelech, 24. Jan Friedel; rozhodčí: Vít Voltr - Martin Jirka; vyloučení: 3:1 + Jan Tůma 5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Filip Xavier Skála ? - František Hašpl ?; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:0
35:30 Vyloučen hráč #21 Petr Novák družstva Prague Tigers C na 2 minuty za sekání
32:59 GÓL Prague Tigers C! 6:4
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #4 Dung Nguyen Thanh (6:4)
32:59 Vorlíček pokračuje ve své one man show!
30:53 Timeout Tatran Střešovice C U23
28:56 Vyloučen hráč #25 Jakub Pražák družstva Prague Tigers C na 2 minuty za blokování florbalky
27:39 GÓL Prague Tigers C! 5:4
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #13 Jan Vacek (5:4)
27:26 Vyloučen hráč #23 Jan Friedel družstva Tatran Střešovice C U23 na 2 minuty za sekání
23:19 Střelec měl situaci výrazně ulehčenou. Stačilo jen nastavit hůl a usměrnit přihrávku do zcela prázdné brány.
23:18 GÓL Tatran Střešovice C U23! 4:4
Branku družstva Tatran Střešovice C U23 vstřelil #23 Jan Friedel, asistoval #91 Jakub Harapát (4:4)
22:35 Velká šance Tygrů v oslabení. Hráč č.13 v šanci ještě nezištně přihrával, ale gólman vytěsnil helmou.
21:44 Vyloučen hráč #72 Jan Baloun družstva Prague Tigers C na 2 minuty za hrubost
21:23 GÓL Tatran Střešovice C U23! 4:3
Branku družstva Tatran Střešovice C U23 vstřelil #35 Vojtěch Pelech, asistoval #13 Jakub Švejkovský (4:3)
18:57 GÓL Prague Tigers C! 4:2
17:15 Tygři mají dobrý zámek, ale zatím bez vyložené šance.
15:40 Velká šance Tatranu v oslabení.
14:57 Tak se nám do florbalového utkání dostaly prvky hokeje a byly dle pravidel odměněny 5ti minutovým trestem.
14:56 Vyloučen hráč #11 Jan Tůma družstva Tatran Střešovice C U23 na 5 minuty za hrubost
14:20 Šermovačka před branou Tygrů gólem nesknčila.
13:30 Zatím to vypadá, že Tatran má dost sil, ale dokáží udržet krok se soupeřem, který má dvakrát tolik hráčů, po celé utkání?
12:37 GÓL Prague Tigers C! 3:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #21 Petr Novák (3:2)
12:11 Bleskový start do druhé třetiny, střela z levé strany zaplula až do sítě.
12:10 GÓL Prague Tigers C! 2:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #13 Jan Vacek, asistoval #25 Jakub Pražák (2:2)
10:43 GÓL Tatran Střešovice C U23! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice C U23 vstřelil #11 Jan Tůma, asistoval #13 Jakub Švejkovský (1:2)
10:30 Tatran zatím dobře brání a vyráží k nebezpečným protiútokům, ze kterých si vytváří velké šance.
09:51 GÓL Prague Tigers C! 1:1
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #89 Tomáš Večeřa (1:1)
09:51 První nebezpečná střela Tygrů se ujala a máme srovnáno.
08:20 Tatranský Pelech v další velké šanci. Sám před gólmanem to zkoušel chytrou střelou pod horní tyčku. Gólman Tygrů ale střelu vytěsnil.
07:40 GÓL Tatran Střešovice C U23! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice C U23 vstřelil #11 Jan Tůma, asistoval #35 Vojtěch Pelech (0:1)
06:00 Další šance hráče č. 35 z bezprostřední blízkosti. Gólman ovšem dobře vykryl střelecký úhel.
03:45 Velká šance Tatranu. I když hrají bez střídání, vyšachovali obranu soupeře, ale zakončit do poloprázdné branky již nedokázali.
02:30 Spolukomentátor říká, že nasazení zápasu odpovídá vánoční atmosféře.
00:00 Tak po menších komplikacích se konečně schyluje k začátku utkání.