7:5
    Michal KOLÁŘ
    (Vondrák)

Sport Eden Beroun - TJ Sokol Dobříš 7:5
branky: 4. Marek Stýblo, 9. Jan Resl, 14. Jan Resl, 19. Jan Resl, 29. Milan Bachan, 30. Marek Stýblo, 31. Daniel Tuček - 4. Evžen Teringl, 15. Vladimír Drnec, 24. David Šiška, 30. Jan Vrba, 35. Michal Kolář; rozhodčí: Patrik Trejbal - Daniel Přibil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Chaloupka ? - Petr Bláha ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 3:2
34:54 Spadlé mantinely byly pohotově opraveny pořadatelskou službou.
34:02 GÓL TJ Sokol Dobříš! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #14 Michal Kolář, asistoval #11 Kamil Vondrák (7:5)
31:00 Vyloučen hráč #87 Jan Resl družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za vražení zády
30:52 GÓL Sport Eden Beroun! 7:4
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #8 Daniel Tuček, asistoval #7 Lukáš Leipert (7:4)
30:28 Timeout TJ Sokol Dobříš
29:53 GÓL TJ Sokol Dobříš! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #17 Jan Vrba, asistoval #7 Přemysl Melša (6:4)
29:32 GÓL Sport Eden Beroun! 6:3
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #71 Marek Stýblo, asistoval #7 Lukáš Leipert (6:3)
28:14 GÓL Sport Eden Beroun! 5:3
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #88 Milan Bachan, asistoval #97 Jiří Luňáček (5:3)
23:11 GÓL TJ Sokol Dobříš! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #18 David Šiška, asistoval #10 Jaroslav Šimek (4:3)
19:12 Roztleskávačka povzbuzuje hráče k výkonům na hranici jejich možností.
18:54 GÓL Sport Eden Beroun! 4:2
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #87 Jan Resl, asistoval #88 Milan Bachan (4:2)
14:07 GÓL TJ Sokol Dobříš! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #9 Vladimír Drnec, asistoval #8 Marek Šíp (3:2)
13:02 GÓL Sport Eden Beroun! 3:1
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #87 Jan Resl, asistoval #97 Jiří Luňáček (3:1)
13:02 Gooool
12:00 A jedeme... druhá část je tu.
11:59 Zápas je to napínavý... nahoru-dolu.
11:59 A je tu konec první části.
11:00 Online zápis by rád upozornil především na kvalitní práci časomíry
08:08 Rozhodčí si pochvaluje srovnávání matinelů. Na tuto specializovanou činnost jsou potřeba tři členové Plantas.
08:07 GÓL Sport Eden Beroun! 2:1
05:31 Rychlost některých hráčů je až zarážející.
03:59 GÓL Sport Eden Beroun! 1:1
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #71 Marek Stýblo, asistoval #21 Lukáš Randa (1:1)
03:42 GÓL TJ Sokol Dobříš! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #5 Evžen Teringl z trestného střílení (0:1)
03:42 A hádejte, jak dopadlo......
03:42 A je tu trestné střílení
02:30 Zápas probíhá v drtivém tempu. Trvá i několik vteřin než týmy přeběhnou hřiště.
00:00 Hráči s už pomalu scházejí u středového kruhu.
00:00 Vítáme vás u online přenosu jednoho z vrcholů sezóny! Atmosféra je přímo elektrizující.