()
  • 36 35:53
    Gladiator

GLADIATOR TEAM BEROUN - FBC Uhříněves 5:4
branky: 6. Marek Toráč, 13. Radim Onderka, 22. Radim Onderka, 28. Radim Onderka, 36. Marek Toráč - 3. Zdeněk Bělík, 12. Mika Huhmarniemi, 28. Petr Brabenec, 32. Jiří Havlan; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Daniel Fišer; vyloučení: 1 + Ondřej Vaněček 5 + TT:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Hejna ? - Petr Zdráhal ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:2
35:53 Timeout GLADIATOR TEAM BEROUN
35:53 GÓL GLADIATOR TEAM BEROUN! 5:4
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil #21 Marek Toráč bez asistence (5:4)
34:40 Vyloučen hráč #66 Jan Mičko družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 2 minuty za hrubost
31:08 GÓL FBC Uhříněves! 4:4
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #10 Jiří Havlan, asistoval #48 Petr Brabenec (4:4)
27:51 GÓL GLADIATOR TEAM BEROUN! 4:3
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil #16 Radim Onderka, asistoval #14 Bořek Sláma (4:3)
27:43 GÓL FBC Uhříněves! 3:3
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #48 Petr Brabenec, asistoval #27 Jakub Kras (3:3)
21:58 GÓL GLADIATOR TEAM BEROUN! 3:2
12:23 GÓL GLADIATOR TEAM BEROUN! 2:2
11:02 GÓL FBC Uhříněves! 1:2
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #9 Mika Huhmarniemi, asistoval #4 Martin Reichelt (1:2)
05:05 GÓL GLADIATOR TEAM BEROUN! 1:1
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil #21 Marek Toráč, asistoval #23 Lukáš Žiga (1:1)
03:00 Vyloučen hráč #77 Ondřej Vaněček družstva GLADIATOR TEAM BEROUN do konce utkání - technický trest
03:00 Vyloučen hráč #77 Ondřej Vaněček družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 5 minuty za hrubost
02:17 GÓL FBC Uhříněves! 0:1
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #22 Zdeněk Bělík, asistoval #4 Martin Reichelt (0:1)
02:15 Trestné střílení družstva FBC Uhříněves neproměnil #4 Martin Reichelt.
01:05 Trestné střílení družstva FBC Uhříněves neproměnil #22 Zdeněk Bělík.