• 36 35:50
    2
    Karel NĚMEC

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C - FBC JELENI UNHOŠŤ 9:6
branky: 4. Karel Němec, 4. Tomáš Vlček, 18. Pavel Paulát, 18. Tomáš Vlček, 19. Tomáš Vlček, 24. Lukáš Jirásek, 26. Lukáš Jirásek, 29. Tomáš Balej, 30. Petr Kubuš - 7. Lukáš Mendlík, 22. Lukáš Mendlík, 28. Ondřej Míka, 31. Martin Mayer, 33. Albert Čihák, 33. Zdeněk Hromota; rozhodčí: Jana Vostrá - Pavel Stuš; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Dominik Kameš ? - Jaroslav Buben ?; po třetinách: 2:1, 4:1, 3:4
35:50 Vyloučen hráč #81 Karel Němec družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za sekání
34:55 TBC si zkušeně hlídá vedení.
32:51 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 9:6
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #8 Zdeněk Hromota, asistoval #12 Petr Rosička (9:6)
32:42 'Tykrávo, tak to si děláte p___l!' zní z tribun
32:34 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 9:5
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #2 Albert Čihák, asistoval #20 Ondřej Míka (9:5)
31:55 Hráč Jelenů si asi zlomil nohu, když ale uviděl, že k němu jde zdravotník Robert Křikava, vstal a odběhl jako nic.
30:15 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 9:4
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #56 Martin Mayer, asistoval #14 Martin Jonák (9:4)
29:58 Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ
29:58 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C! 9:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil #22 Petr Kubuš, asistoval #11 Tomáš Vlček (9:3)
29:58 Myslím, že Lamparda zanedlouho postaví do lajny k Vlčákovi i v A týmu.
29:33 Šaky, dej se na baseball!!
28:50 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C! 8:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil #67 Tomáš Balej, asistoval #3 Lukáš Jirásek (8:3)
27:56 Vyloučen hráč #29 Zdeněk Fryš družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za blokování florbalky
27:26 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 7:3
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #20 Ondřej Míka, asistoval #17 Jakub Kolanda (7:3)
25:59 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C! 7:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil #3 Lukáš Jirásek, asistoval #15 David Sochor (7:2)
25:59 Juky má opravdu štěstí, teď mu asi přišla výhra z jeho Šťastných deseti kaček.
25:00 Paulího táta se očividně snaží hrát, že ke svému synátorovi nepatří.
24:00 Pořadatelská služba uděluje tomuto utkání solidních 6 bodů nudnosti.
23:57 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C! 6:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil #3 Lukáš Jirásek, asistoval #67 Tomáš Balej (6:2)
23:57 Juky asi právě vyhrál ve sportce, jinak si takovou radost nedokážu vysvětlit.
23:42 Vyloučen hráč #14 Martin Jonák družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za bránění ve hře
23:42 TBC nasazuje tajnou zbraň: Standu Neubauera
21:29 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 5:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #78 Lukáš Mendlík, asistoval #29 Zdeněk Fryš (5:2)
21:29 Gól střílí hráč Jelenů s vizáží Martyho Kamešů.(ovšem Martyho hříva je bujnější, co si budem..)
18:18 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C! 5:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #24 Ladislav Griga (5:1)
17:27 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C! 4:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #22 Petr Kubuš (4:1)
17:27 A asistence.. Kdo jiný než Petr Kubuš
17:08 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C! 3:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil #8 Pavel Paulát, asistoval #81 Karel Němec (3:1)
17:08 Náhoda..
14:22 TBC jeleny otáčí víc než včera Jagery na baru.
13:00 Za TBC asi podle doslechu chytá známá youtuberka MÍNA.
12:00 Lampard dnes asi snědl tvořivou kaši. Snad ještě přidá nějaký bodík k jeho dnešním 4 asistencím. (napsáno pod jeho psychickým nátlakem)
10:55 Můžeme sledovat souboj titánů - Láďa Griga proti dvoumetrovému Denčovi. Vyhrává Láďa!!
10:00 Má smůlu no, prostě je špatnej. - zní zatím hodnocení výkonu Paulího
07:40 Objemné jídlo které si TBC dopřálo mezi zápasy na jejich pohybu zatím vůbec není znát.
06:59 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #78 Lukáš Mendlík bez asistence (2:1)
06:10 Za pořadatelským stolkem slyšíme debatu majitelů klubu o tom, že asi budou nuceni založit D tým jenom pro Pavla Pauláta.
03:50 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C! 2:0
03:50 Robert Křikava se u pořadatelského rozplývá nad výkony Tomáše Vlčka, snad mu dá konečně ve sprše po zápase slibovaný autogram.
03:08 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C! 1:0
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil #81 Karel Němec, asistoval #8 Pavel Paulát (1:0)
03:08 Náš božský Kája střílí gól!
01:13 Vyloučen hráč #12 Petr Rosička družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání
00:55 Pavel Paulát neproměňuje vyloženou šanci, kdy se ocitl sám před brankou soupeře. 'Zahoď to!' ozívá se z domácího kotle.
00:02 Dominik Kameš chytá balonek s ledovým klidem!
00:00 Zdravíme všechny fanoušky a fanynky u dnešního florbalového svátku v Králově Dvoře.