Jakub HRUŠKA
  • 36 35:04
    Ressler Boys

FBC Penguins Praha - FBC Ressler boys 6:5
branky: 2. Kryštof Hoch, 9. Ondřej Zeman, 28. Jaroslav Soldán, 28. Jakub Klement, 30. Filip Terč, 34. Mikuláš Vyleta - 5. Michal Rosí, 5. Ctibor Chmelař, 20. Štefan Záležák, 30. Jan Hanuš, 33. Ctibor Chmelař; rozhodčí: Jana Vostrá - Pavel Stuš; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 1; zásahy brankářů: Jan Roháč ? - Filip Trousil ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 4:2
35:10 Trestné střílení družstva FBC Penguins Praha neproměnil #17 Jakub Hruška.
35:04 Timeout FBC Ressler boys
33:55 GÓL FBC Penguins Praha! 6:5
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #16 Mikuláš Vyleta, asistoval #9 Jakub Klement (6:5)
32:09 GÓL FBC Ressler boys! 5:5
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #77 Ctibor Chmelař, asistoval #49 Filip Trousil (5:5)
31:42 Vyloučen hráč #13 Marek Václavík družstva FBC Ressler boys na 2 minuty za sekání
29:54 GÓL FBC Ressler boys! 5:4
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #94 Jan Hanuš bez asistence (5:4)
29:53 GÓL FBC Penguins Praha! 5:3
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #11 Filip Terč, asistoval #69 Václav Boček (5:3)
27:42 GÓL FBC Penguins Praha! 4:3
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #9 Jakub Klement, asistoval #97 Ondřej Zeman (4:3)
27:29 GÓL FBC Penguins Praha! 3:3
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #72 Jaroslav Soldán, asistoval #73 Kryštof Hoch (3:3)
22:36 Pojďte to srovnat... zní halou. Těžko říct zda se mají srovnat mantinely, obranné formace či dluhy na účtech...
21:14 Nové míče...
20:11 Trestné střílení družstva FBC Penguins Praha neproměnil #9 Jakub Klement.
19:43 GÓL FBC Ressler boys! 2:3
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #21 Štefan Záležák, asistoval #4 Jakub Mádr (2:3)
18:15 Vyloučen hráč #73 Kryštof Hoch družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za sekání
12:46 Vyloučen hráč #77 Ctibor Chmelař družstva FBC Ressler boys na 2 minuty za sekání
08:12 GÓL FBC Penguins Praha! 2:2
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #97 Ondřej Zeman, asistoval #17 Jakub Hruška (2:2)
04:47 GÓL FBC Ressler boys! 1:2
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #77 Ctibor Chmelař, asistoval #13 Marek Václavík (1:2)
04:28 GÓL FBC Ressler boys! 1:1
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #88 Michal Rosí, asistoval #94 Jan Hanuš (1:1)
01:23 GÓL FBC Penguins Praha! 1:0
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #73 Kryštof Hoch, asistoval #11 Filip Terč (1:0)