• 33 32:57
    2
    Lukáš POŘT

AIK Steel Kladno B - FBC YOUNG BOYS 'B' 8:2
branky: 6. Jan Hejcman, 9. Jakub Šíma, 9. Jakub Neradil, 10. David Schneider, 13. Jakub Šíma, 18. Jaroslav Chalupný, 21. David Schneider, 24. Jaroslav Chalupný - 1. David Žák, 27. David Žák; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Krupička; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Pavel Cejnar ? - Milan Janura ?; po třetinách: 4:1, 4:0, 0:1
32:57 Vyloučen hráč #86 Lukáš Pořt družstva FBC YOUNG BOYS 'B' na 2 minuty za sekání
26:09 GÓL FBC YOUNG BOYS "B"! 8:2
Branku družstva FBC YOUNG BOYS 'B' vstřelil #9 David Žák, asistoval #23 Jakub Rohlík (8:2)
23:47 GÓL AIK Steel Kladno B! 8:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #71 Jakub Šíma (8:1)
23:15 Vyloučen hráč #23 Jakub Rohlík družstva FBC YOUNG BOYS 'B' na 2 minuty za špatné střídání
20:55 GÓL AIK Steel Kladno B! 7:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #15 David Schneider, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (7:1)
20:16 Vyloučen hráč #88 Ernest Kerekeš družstva FBC YOUNG BOYS 'B' na 2 minuty za bránění ve hře
17:44 GÓL AIK Steel Kladno B! 6:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #22 Jan Vršek (6:1)
12:30 GÓL AIK Steel Kladno B! 5:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #15 David Schneider (5:1)
09:14 GÓL AIK Steel Kladno B! 4:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #15 David Schneider, asistoval #71 Jakub Šíma (4:1)
08:20 GÓL AIK Steel Kladno B! 3:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #93 Jakub Neradil, asistoval #71 Jakub Šíma (3:1)
08:01 GÓL AIK Steel Kladno B! 2:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #39 Michal Hájek (2:1)
05:18 GÓL AIK Steel Kladno B! 1:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #20 Jan Hejcman, asistoval #71 Jakub Šíma (1:1)
00:29 GÓL FBC YOUNG BOYS "B"! 0:1