4:4
    Jakub ŠÍMA
    (Vršek)

Floorball Club FALCON B - AIK Steel Kladno B 4:4
branky: 3. Vojtěch Řádek, 5. Tomáš Křivánek, 5. Jakub Hlaváček, 20. Vojtěch Řádek - 7. Jaroslav Chalupný, 12. David Schneider, 22. Jakub Šíma, 36. Jakub Šíma; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Brak; vyloučení: 7:1 + David Schneider TT + 5; využití: 0:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Bušina ? - Jiří Šimon ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 0:1
35:44 GÓL AIK Steel Kladno B! 4:4
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #22 Jan Vršek (4:4)
34:37 Vyloučen hráč #36 Vít Havlíček družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za bránění ve hře
32:22 Timeout AIK Steel Kladno B
25:47 Vyloučen hráč #39 Josef Jandourek družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za sekání
23:04 Vyloučen hráč #15 David Schneider družstva AIK Steel Kladno B na 5 minuty za hrubost
23:04 Vyloučen hráč #15 David Schneider družstva AIK Steel Kladno B do konce utkání - technický trest
23:04 Vyloučen hráč #95 Tomáš Křivánek družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za hrubost
22:22 Vyloučen hráč #23 Jiří Neradil družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za sekání
21:58 GÓL AIK Steel Kladno B! 4:3
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #15 David Schneider (4:3)
19:45 GÓL Floorball Club FALCON B! 4:2
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #61 Miloš Beer (4:2)
11:26 GÓL AIK Steel Kladno B! 3:2
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #15 David Schneider, asistoval #27 Štěpán Sládek (3:2)
07:12 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za blokování florbalky
06:45 GÓL AIK Steel Kladno B! 3:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #15 David Schneider (3:1)
04:51 Vyloučen hráč #14 Vojtěch Ších družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za bránění ve hře
04:19 GÓL Floorball Club FALCON B! 3:0
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #60 Jakub Hlaváček, asistoval #95 Tomáš Křivánek (3:0)
04:04 GÓL Floorball Club FALCON B! 2:0
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #95 Tomáš Křivánek bez asistence (2:0)
02:11 GÓL Floorball Club FALCON B! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #39 Josef Jandourek (1:0)
01:42 Vyloučen hráč #45 Petr Nejedlý družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za bránění ve hře