• 33 32:26
    2
    Martin STANĚK

Floorball Club FALCON B - FK Spartak Praha 2:2
branky: 19. Jakub Škrdla, 19. Tomáš Křivánek - 8. Tomáš Růta, 24. Michal Tuma; rozhodčí: David Hertz - Daniel Fišer; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Paukner ? - Václav Boček ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:0
35:58 Dvě vteřiny před koncem hráč Spartaku netrefil prázdnou bránu.
35:00 Rozhodčí právě odvolal vyloučení Falcons za špatné střídání. Hráčů bylo v tu chvíli na hrřišti jen 4, takže se skutečně nemělo vylučovat.
33:30 V závěru zápasu přibývá agresivita na obou stranách. Bude potřeba zdravotník?
32:26 Vyloučen hráč #17 Martin Staněk družstva FK Spartak Praha na 2 minuty za blokování florbalky
31:40 Hráč Spartaku byl teď tvrdě naražen na mantinel.
31:38 Vyloučen hráč #47 Ondřej Pajer družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za hrubost
30:38 Ale zpět k zápasu. Hra je nahoru dolů a gol může padnou z každé střely.
29:00 Hlavní pořadatel si teď dopřává orosenou odměnu za skvělé výkony v zápasech a výtečné pořádání.
27:37 Hráč Falcons ted běžel sám na bránu, ale golman Spartaku mu skvěle vykopl míč při kličce.
27:15 Šance střídá šanci, oba týmy se nespokojí s remízou. Body potřebují jako sůl.
26:15 Hráč Falcons teď nakopl míček směrem k časoměřičům. Málem nás trefil. Možná příště.
25:25 Nebezpečná střela zpoza hráče golem pro Falcons neskončila.
24:30 Obrovská šance Spartaku a následná dorážka golem neskončily.
24:01 Bude v tomto zápase překročena rekordní návštěvnost v rámci této ligy? Zatím to tak nevypadá.
23:30 Tuma (Spartak) nekompromisní střelou propálil vše co mu stálo v cestě.
23:23 GÓL FK Spartak Praha! 2:2
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #12 Michal Tuma, asistoval #15 Ondřej Semilský (2:2)
22:00 Spartak měl teď obrovskou šanci, ale golman falcons skvěle vyrazil.
20:25 Tempo hry se opět mírně zklidnilo.
20:00 Obrovská šance Spartaku.
19:40 Falcons se teď rozstříleli tak, že zapisovatel nestíhá zapisovat.
18:39 GÓL Floorball Club FALCON B! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #95 Tomáš Křivánek bez asistence (2:1)
18:21 GÓL Floorball Club FALCON B! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #23 Antonín Dalibor (1:1)
18:21 Krásná akce týmu Falcons a hráč Škrdla posílá pozdrav P. Koníčkovi k dnešním narozeninám a věnuje mu gol.
18:08 Nepřesnosti na obou stranách.
16:50 Náboji zápasu dodává i to, že oba týmy nastoupili v pruhovaných dresec (Falcons-modrobílé a Spartak v modročervené Sunderlandské kominaci).
14:15 Falconský hráč se krásně uvolnil a vystřelil, avšak golmann Spartaku reflexivně vyrazil.
13:20 Ších (Falcons) asi na 5 vteřin krásně podrel míček a udžel o před dotírajícím soupeřem.
11:35 Kotle obou týmů právě začali masivně fandit. Atmosféra houstne.
11:00 Utkání je plné sekání z obou stran.
10:00 Stolek časoměřičů byl málem zbourán po tvrdém střetu.
09:00 Řádek (Falcons) krásnou individuální akcípřešel přes 2 hráče, leč sám před golmanem pohořel.
08:28 Šance střídá šanci, fanoušci jsou ve varu.
07:30 GÓL FK Spartak Praha! 0:1
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #13 Tomáš Růta, asistoval #5 Tomáš Vavřina (0:1)
05:30 Sledujeme napínavé utkání dvou celků ze spodních pater tabulky.