• 36 35:35
    2
    Miroslav ŽÁN

FBC YOUNG BOYS 'B' - Game Over Praha 2:9
branky: 3. Jakub Rohlík, 32. Jakub Rohlík - 4. Jan Vočko, 13. Filip Rubeš, 13. Lubomír Nebuška, 14. Lubomír Nebuška, 24. Lubomír Nebuška, 25. Lubomír Nebuška, 29. Karel Gottwald, 31. Jiří Jiráček, 36. Lubomír Nebuška; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Milan Janura ? - Tomáš Kurc ?; po třetinách: 1:1, 0:4, 1:4
35:35 Vyloučen hráč #44 Miroslav Žán družstva Game Over Praha na 2 minuty za sekání
35:06 GÓL Game Over Praha! 2:9
Branku družstva Game Over Praha vstřelil #8 Lubomír Nebuška, asistoval #7 Jiří Jiráček (2:9)
33:08 Vyloučen hráč #9 David Žák družstva FBC YOUNG BOYS 'B' na 2 minuty za hrubost
31:01 GÓL FBC YOUNG BOYS "B"! 2:8
Branku družstva FBC YOUNG BOYS 'B' vstřelil #23 Jakub Rohlík bez asistence (2:8)
30:21 GÓL Game Over Praha! 1:8
Branku družstva Game Over Praha vstřelil #7 Jiří Jiráček, asistoval #6 Filip Rubeš (1:8)
28:46 GÓL Game Over Praha! 1:7
Branku družstva Game Over Praha vstřelil #14 Karel Gottwald, asistoval #44 Miroslav Žán (1:7)
24:00 GÓL Game Over Praha! 1:6
23:57 GÓL Game Over Praha! 1:5
Branku družstva Game Over Praha vstřelil #8 Lubomír Nebuška bez asistence (1:5)
13:49 GÓL Game Over Praha! 1:4
Branku družstva Game Over Praha vstřelil #8 Lubomír Nebuška, asistoval #15 Martin Matuška (1:4)
12:42 GÓL Game Over Praha! 1:3
12:08 GÓL Game Over Praha! 1:2
Branku družstva Game Over Praha vstřelil #6 Filip Rubeš, asistoval #7 Jiří Jiráček (1:2)
03:54 GÓL Game Over Praha! 1:1
Branku družstva Game Over Praha vstřelil #4 Jan Vočko, asistoval #31 Daniel Novák (1:1)
02:36 GÓL FBC YOUNG BOYS "B"! 1:0
Branku družstva FBC YOUNG BOYS 'B' vstřelil #23 Jakub Rohlík, asistoval #11 Lukáš Veselý (1:0)