36
  • 36 35:13
    2

Floor Maniacs Mělník - FBC Hornets Praha 4:3
branky: 8. Svatopluk Čech, 12. David Vetešník, 21. Milan Beneš, 23. Martin Štajnc - 18. Kamil Kaiser, 27. Lukáš Kaiser, 28. Lukáš Kaiser; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Jan Šubrt; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Robotka ? - Jan Majzner ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 0:2
35:13 Vyloučen hráč #7 Lukáš Kaiser družstva FBC Hornets Praha na 2 minuty za sekání
35:13 Kaiser teď bohužel hatí šance svého týmu na vyrovnání, je poslán na dvě minuty za sekání.
34:24 Timeout FBC Hornets Praha
34:24 Hornets dali hlavy dohromady během timeoutu, nechme se překvapit, co vymyslí.
33:43 Kuba teď nádherně vyslal svého spoluhráče do brejku, ten ovšem neposedný balón nedokázal zpracovat, stav je stále 4:3 pro Mělník.
32:11 Hornets tlačí a snaží se z přesilové hry vytěžit gól.
30:41 Vyloučen hráč #19 Petr Robotka družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za hra na zemi
30:41 Robotka teď převedl sice parádní skluz, za který by se nemusel stydět ani Tomáš Řepka, byl ovšem mimo brankoviště, a proto dostává oprávněně dvouminutový trest.
28:46 Tribuny se nám pomalu plní... ovšem jen dalšími týmy z tabulky.
27:32 GÓL FBC Hornets Praha! 4:3
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil #7 Lukáš Kaiser, asistoval #6 Ondřej Krejza (4:3)
27:32 A tak pozor, vypadalo to na jednostrannou záležitost v podání Mělníku, ale Kaiser utkání opět dramatizuje a už je to opět jen o jednu branku.
26:20 GÓL FBC Hornets Praha! 4:2
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil #7 Lukáš Kaiser, asistoval #83 Pavel Kuchynka (4:2)
26:20 Kaiser si teď položil gólmana Mělníku a doslova ho vykoupal střelou do prázdné brány.
25:00 Mělník teď šetři cenné vteřinky v oslabení.
23:59 Vyloučen hráč #6 Jaroslav Truksa družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za nesportovní chování
22:53 GÓL Floor Maniacs Mělník! 4:1
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #18 Martin Štajnc, asistoval #88 Milan Beneš (4:1)
22:53 Mělník proměňuje své asi desáté přečíslení dva na jednoho, kdy se Štajnko s prvotním zaváháním přeci jen trefuje. Beny krásná asistence.
20:45 GÓL Floor Maniacs Mělník! 3:1
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #88 Milan Beneš, asistoval #28 Jakub Šmucr (3:1)
20:45 Beny zkušeně zvyšuje náskok svého týmu střelou á la jednoruč.
20:20 Majzner teď skvěle zakročil svou levačkou a drží svůj tým.
19:29 Zdá se, že Mělník ve svém tlaku polevil a na hřišti je to znát, Hornets se více a více dostávají do šancí.
17:52 Kaiser se nekompromisně trefuje z předbrankového prostoru backhandovou střelou a snižuje stav utkání na 1:2.
17:51 GÓL FBC Hornets Praha! 2:1
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil #32 Kamil Kaiser, asistoval #5 Petr Šimek (2:1)
17:23 Vyloučen hráč #52 Eduard Chlebovský družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za sekání
16:11 Eda teď krásně vystihl protihráče a ještě stihl podpořit útok a vyslat pumelici na Majznera.
12:01 Do první části vlétli lépe Mělničtí, kteří díky dvěma brankám určují tempo zápasu.
11:17 GÓL Floor Maniacs Mělník! 2:0
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #43 David Vetešník, asistoval #33 Milan Tvrdík (2:0)
10:32 Milna Beneš teď předvedl parádní střídání, střela, náhra, blok a zase střela, zkrátka pastva pro oči.
07:52 GÓL Floor Maniacs Mělník! 1:0
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #10 Svatopluk Čech, asistoval #6 Jaroslav Truksa (1:0)
07:52 Po výběhu Truksy ještě stihl míček tečovat Katczinski a poslal ho za záda bezmocného gólmana hostí.
07:35 Tribuny nám zatím mizí prázdnotou.
06:25 Po nenápadné akci Hornets na straně Mělníku zazvonila branková konstrukce.