(Koníček)
  • 34 33:52
    Spartak Praha

FK Spartak Praha - Florbal Neratovice B 3:5
branky: 4. Lukáš Franz, 26. Michal Tuma, 34. Ondřej Semilský - 9. Kryštof Dítě, 16. Tomáš Vokšický, 16. Jaroslav Tesař, 23. Martin Boušek, 28. Martin Boušek; rozhodčí: Adam Voldřich - Jakub Horyna; vyloučení: 3:6; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Švec ? - Roman Roškot ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:1
33:52 Timeout FK Spartak Praha
33:52 GÓL FK Spartak Praha! 3:5
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #15 Ondřej Semilský, asistoval #4 Michal Koníček (3:5)
32:15 Vyloučen hráč #7 Ondřej Sauer družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za sekání
31:16 Vyloučen hráč #44 Jaroslav Tesař družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za sekání
31:16 Vyloučen hráč #34 Patrik Svoboda družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za vysoká florbalka
28:27 Vyloučen hráč #15 Ondřej Semilský družstva FK Spartak Praha na 2 minuty za sekání
27:40 Vyloučen hráč #4 Michal Koníček družstva FK Spartak Praha na 2 minuty za sekání
27:12 GÓL Florbal Neratovice B! 2:5
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #30 Jakub Ondráček (2:5)
25:00 GÓL FK Spartak Praha! 2:4
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #12 Michal Tuma bez asistence (2:4)
23:02 Boušek si vyjel zpoza brány nikým nehlídán a dostal se ke střele, k jeho smůle gólman jeho záměr odhalil a následnou střelu chytil.
22:27 GÓL Florbal Neratovice B! 1:4
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #6 Kryštof Dítě (1:4)
22:04 Tempo hry je prozatím klidné se spoustou nepřesností na obou stranách.Navrch mají Neratovice ale své úsilí proměnili pouze ve 3 góly.
21:01 Gólman Spartaku právě vychytal střelu z otočky z dílny Kryštofa Ditěte.
20:08 Boušek se snažil vybojovat balónek ale pouze ho srazil do autu.
15:30 GÓL Florbal Neratovice B! 1:3
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil #44 Jaroslav Tesař, asistoval #30 Jakub Ondráček (1:3)
15:11 GÓL Florbal Neratovice B! 1:2
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil #96 Tomáš Vokšický, asistoval #6 Kryštof Dítě (1:2)
10:04 Vyloučen hráč #34 Patrik Svoboda družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:56 Trestné střílení družstva Florbal Neratovice B neproměnil #48 Martin Boušek.
09:56 Vyloučen hráč #9 Václav Král družstva FK Spartak Praha na 2 minuty za sekání
09:14 Vyloučen hráč #2 Jiří Bauer družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za blokování florbalky
08:31 GÓL Florbal Neratovice B! 1:1
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil #6 Kryštof Dítě, asistoval #72 Vojtěch Görög (1:1)
05:21 Vyloučen hráč #6 Kryštof Dítě družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za bránění ve hře
03:29 GÓL FK Spartak Praha! 1:0
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #13 Lukáš Franz, asistoval #10 Jan Kořínek (1:0)