33
  • 33 32:49
    VSK ČVUT

VSK ČVUT Praha Neo - FBC Snipers Poděbrady 3:5
branky: 7. Tomáš Henel, 13. Tomáš Henel, 22. Petr Kučera - 1. Radek Petrnoušek, 3. Tomáš Horský, 11. Adam Šmejkal, 16. Radek Petrnoušek, 25. Adam Šmejkal; rozhodčí: Jan Chuděj - Petr Kubuš; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Novák ? - David Pazdírek ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 0:1
32:49 Timeout VSK ČVUT Praha Neo
28:44 Vyloučen hráč #70 David Rozsíval družstva VSK ČVUT Praha Neo na 2 minuty za špatné střídání
27:57 Vyloučen hráč #73 Radek Petrnoušek družstva FBC Snipers Poděbrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:36 Vyloučen hráč #23 Tomáš Horský družstva FBC Snipers Poděbrady na 2 minuty za hra rukou
24:14 GÓL FBC Snipers Poděbrady! 3:5
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil #66 Adam Šmejkal, asistoval #23 Tomáš Horský (3:5)
21:51 GÓL VSK ČVUT Praha Neo! 3:4
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #12 Petr Kučera bez asistence (3:4)
21:51 Nádherná individuální akce končí míčkem v pravém horním rohu a ČVUT dotahuje skóre!
15:52 GÓL FBC Snipers Poděbrady! 2:4
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil #73 Radek Petrnoušek, asistoval #23 Tomáš Horský (2:4)
12:48 GÓL VSK ČVUT Praha Neo! 2:3
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #33 Tomáš Henel bez asistence (2:3)
10:59 GÓL FBC Snipers Poděbrady! 1:3
09:52 Vyloučen hráč #3 Michal Šmíd družstva VSK ČVUT Praha Neo na 2 minuty za sekání
06:39 GÓL VSK ČVUT Praha Neo! 1:2
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #33 Tomáš Henel, asistoval #13 Rudolf Kristian (1:2)
02:13 GÓL FBC Snipers Poděbrady! 0:2
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil #23 Tomáš Horský bez asistence (0:2)
00:48 GÓL FBC Snipers Poděbrady! 0:1
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil #73 Radek Petrnoušek, asistoval #20 Filip Jäger (0:1)