• 34 33:16
    2:6
    ()

FKMP Praha B - FBC Mobydick Praha 2:6
branky: 20. Ondřej Kotal, 30. Martin Houdek - 2. Martin Fojtík, 12. Martin Fojtík, 17. Jakub Horyna, 21. Martin Bosák, 26. Jan Jiráň, 34. Martin Fojtík; rozhodčí: Filip Koucký - René Gabesam; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Sluka ? - Filip Vala ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:2
33:16 GÓL FBC Mobydick Praha! 2:6
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #17 Martin Fojtík bez asistence (2:6)
33:16 ..nebude
33:00 poslední tři minuty zápasu.bude drama?
31:13 Pokus o zoro trik od Horyny..jeho sebevědomí bych chtěl mít.. ..pokus byl neúspěšný
29:20 GÓL FKMP Praha B! 2:5
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #62 Martin Houdek bez asistence (2:5)
29:20 Suše uklizeno..ze standartní situace
29:18 rozhodčí nevyslyšel prosbu o nájezd..
28:54 A zase nic..
26:54 Vyloučen hráč #31 Tomáš Vrabec družstva FKMP Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:54 šance na reparát - zvládnou hosté využít přesilovku?
25:59 GÓL FBC Mobydick Praha! 1:5
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #15 Jan Jiráň bez asistence (1:5)
25:59 Hl. pořadatel trpí..obrovským hladem, už aby byl konec
20:13 GÓL FBC Mobydick Praha! 1:4
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #23 Martin Bosák, asistoval #81 Jakub Horyna (1:4)
20:13 Hostující tým vštřelil branku, ovšem je zklamaný, že padl sekundu po konci přesilové hry..
19:42 GÓL FKMP Praha B! 1:3
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #15 Ondřej Kotal, asistoval #62 Martin Houdek (1:3)
19:42 Nedáš, dostaneš..
18:12 Vyloučen hráč #23 Martin Hák družstva FKMP Praha B na 2 minuty za sekání
16:43 GÓL FBC Mobydick Praha! 0:3
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #81 Jakub Horyna, asistoval #3 Aleš Martínek (0:3)
16:43 Kuba Horyna konečně sešteloval mířidla ..
12:01 Krizová situace u časomíry vyřešena..2.třetina běží..
11:53 GÓL FBC Mobydick Praha! 0:2
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #92 Jakub Vilim (0:2)
11:53 Koombinace z jiné planety končí parádním gólem.
11:00 FKMP neproměňují jasné šance, uvidíme zda o přestávce načerpají přesnost do svých rukou.
05:00 Šance střídá šanci, ale gól nepřichází.
01:35 GÓL FBC Mobydick Praha! 0:1
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #28 Libor Hrach (0:1)
01:30 Zatím to vypadá na hokejový zápas.. hráči se kloužou jako na ledě a sekání je více než dost..
00:00 Vítáme vás u dnešního zápasu. Jsme plni očekávání jak se týmu Mobydicks povede!