• 36 35:38
    6:10
    (Vilim)

FLORBAL RIDERS - FBC Mobydick Praha 7:10
branky: 9. Jan Lovász, 13. Michal Lebeda, 28. Jaroslav Rendla, 29. Aleš Martínek, 30. Pavel Špirit, 32. Tomáš Hruška, 36. Jakub Kalfiřt - 9. Jakub Vilim, 9. Petr Zahradník, 13. Martin Fojtík, 21. Jakub Horyna, 23. Jakub Horyna, 23. Martin Bosák, 23. Martin Fojtík, 28. Aleš Martínek, 29. Martin Fojtík, 36. Martin Fojtík; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Škoula; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Černý ? - Michael Kunc ?; po třetinách: 1:2, 1:5, 5:3
35:59 GÓL FLORBAL RIDERS! 7:10
Vlastní branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #68 Jakub Kalfiřt (7:10)
35:38 GÓL FBC Mobydick Praha! 6:10
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #92 Jakub Vilim (6:10)
35:34 Vyloučen hráč #4 Pavel Cichra družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za hrubost
31:10 GÓL FLORBAL RIDERS! 6:9
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil #99 Tomáš Hruška, asistoval #21 Jaroslav Rendla (6:9)
29:10 Timeout FBC Mobydick Praha
29:10 GÓL FLORBAL RIDERS! 5:9
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil #7 Pavel Špirit, asistoval #13 Marek Häusler (5:9)
28:27 GÓL FLORBAL RIDERS! 4:9
Vlastní branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #3 Aleš Martínek (4:9)
28:07 GÓL FBC Mobydick Praha! 3:9
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #81 Jakub Horyna (3:9)
27:54 GÓL FLORBAL RIDERS! 3:8
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil #21 Jaroslav Rendla, asistoval #92 Jiří Krotký (3:8)
27:36 GÓL FBC Mobydick Praha! 2:8
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #3 Aleš Martínek, asistoval #23 Martin Bosák (2:8)
22:43 GÓL FBC Mobydick Praha! 2:7
22:28 GÓL FBC Mobydick Praha! 2:6
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #23 Martin Bosák, asistoval #99 Petr Zahradník (2:6)
22:07 GÓL FBC Mobydick Praha! 2:5
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #81 Jakub Horyna, asistoval #15 Jan Jiráň (2:5)
20:14 GÓL FBC Mobydick Praha! 2:4
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #81 Jakub Horyna, asistoval #92 Jakub Vilim (2:4)
12:44 GÓL FBC Mobydick Praha! 2:3
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #17 Martin Fojtík bez asistence (2:3)
12:15 GÓL FLORBAL RIDERS! 2:2
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil #2 Michal Lebeda, asistoval #21 Jaroslav Rendla (2:2)
11:59 Série šancí domácích před zazněním zvuku: íííííí, který ukončuje první třetinu.
08:53 GÓL FLORBAL RIDERS! 1:2
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil #89 Jan Lovász, asistoval #2 Michal Lebeda (1:2)
08:53 Ovšem domácí se nenechali Herkulesem zaskočit a snižují na 1:2
08:43 Hosté asi použili herkules a dávají dva slepené goĺy.
08:39 Timeout FLORBAL RIDERS
08:39 GÓL FBC Mobydick Praha! 0:2
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #99 Petr Zahradník, asistoval #23 Martin Bosák (0:2)
08:21 GÓL FBC Mobydick Praha! 0:1
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #92 Jakub Vilim, asistoval #17 Martin Fojtík (0:1)
05:00 Domácí gólman předvedl pár pěkných zákroků. Smekáme klobouček.
03:00 Ukázka historického šermu za použití florbalových holí.
01:33 Domácí hráč číslo 7 si neporadil se skákajícím balónkem když se ocitnul sám před gólmanem.
01:10 Slyšíme zvonění hostující brankové konstrukce.
00:01 Dnešní zápas byl zahájen, nechme se překvapit co nás v něm čeká za překvapení, jestli vůbec nějaké.
00:00 Hráči se zdraví a čekáme na úvodní hvizd.