7:3
    Vojtěch KEDER
    (Chadima)

FBC JELENI UNHOŠŤ - FbC Barracudas Slaný 7:3
branky: 6. Richard Hurt, 7. Vojtěch Mičín, 8. Richard Hurt, 19. Vojtěch Volprecht, 21. Aleš Procházka, 23. Vojtěch Volprecht, 31. Martin Kobr - 2. Marek Hlušička, 16. Samuel Černý, 36. Vojtěch Keder; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jaroslav Buben ? - Ladislav Rásso ?; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:1
35:59 Přesilovka pokračuje, zápas končí.
35:49 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #18 Vojtěch Keder, asistoval #33 Lukáš Chadima (7:3)
35:49 Hosté domácích se opět dopustili přestupku vedoucímu k vyloučení na dvě minuty, avšak v ponechané výhodě Lukáš Chadima nahrál na beka a Vojta Keder se trefil přesně. Kam? Pravý vingl.
35:30 Pěkná akce obou beků, oba se dostali k zaončení.
34:55 Vyloučen hráč #4 Vojtěch Volprecht družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání
34:26 2 na 1 v podání Barrakud skončilo hned za polovinou a následnou akcí 3 na 2 ve prospěch Jelenů. Zakončeno střelou do Rássa.
34:10 Kapitán hostí - Lukáš Chadima - burcuje svůj tým.
33:54 A další střela hostí končí na hrudi domácího gólmana.
33:35 Vojta Keder střílí z výběhu - vedle.
32:51 Emoce rostou, rozhodčí teď domlouvá Samovi. Nutno dodat, že zcela poprávu.
32:17 Další šance Marka Hlušičky. Gólman kryje.
32:00 Jeleni skákají rozhodně rychleji, než Barrkudy plavou. U většiny míčků jsou dříve, vyhrávají osobní souboje.
31:17 A zase
31:12 Hra je teď často přerušována drobnými fauly z obou stran.
30:25 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 7:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #26 Martin Kobr, asistoval #4 Vojtěch Volprecht (7:2)
30:25 Jeleni přesilovku nevyužili, avšak stále kontrolovali balón, který nakonec dopravili za záda bezmocného Rássa. V herním projevu Barrakud je absence snahy, bojovnosti, chuti do florbalu.
29:50 Kontr Barrakud končí nad brankou Jelenů.
29:14 Přesilovka Jelenů, Barrakudy se mezi sebou více hádají, než spolupracují.
28:18 Vyloučen hráč #6 Tomáš Tichý družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hra rukou
28:18 Barracudy se dostali až k brance Jelenů, jednomu z nich se zaklesla hokejka mezi nohama soupeře a ve snaze urychlit akci přihrál spoluhráči rukou. To rozhodčí samozřejmě trestá.
28:02 A další dva zákroky Rássa
27:03 Marek Hlušička střílí, gólman kryje.
26:21 Barrakudy zakládají další útočnou akci. Ztráí však míček a Rásso se činí.
25:36 Barracudy od mantinelu a pěkná rána. Skóre se opět nemění.
24:33 Barracudy střílí, gól to není. Někteří diváci jsou ale jiného názoru,
24:01 I druhou třetinu Jeleni jasně ovládli 3:1. Vzchopí se Barrakudy? Úvodní buly je v jejich neprospěch.
23:45 Rásso zasahuje, Barracudy absolutně nejsou dravé. Připomínají slíš líny.
22:37 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 6:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #4 Vojtěch Volprecht, asistoval #26 Martin Kobr (6:2)
22:37 Nahození od poloviny hřiště jemnou tečí usměrnili Jeleni za záda Rássa. 6:2
20:24 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 5:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #17 Aleš Procházka, asistoval #26 Martin Kobr (5:2)
20:24 A Jeleni svou přesilovku využívají. Po nahrávce na osu hřiště zaváhal Lukáš Chadima a Jeleni se radují.
18:57 Vyloučen hráč #66 Samuel Černý družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za vysoká florbalka
18:13 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 4:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #4 Vojtěch Volprecht, asistoval #17 Aleš Procházka (4:2)
18:13 Nenápadná střela Jelenů končí za zády Rássa.
17:22 Barrakudy jsou jak polité živou vodou. Gólman Jelenů svůj tým teď podržel.
15:45 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #66 Samuel Černý, asistoval #33 Lukáš Chadima (3:2)
15:45 Kapitán Barracud krásně vyvezl balónek, na polovině jej přihrál Samovi, tan se kličkou zbavil jednoho obránce a krsáně vymetl jak jinak, pravý vingl.
15:33 Sportovní gesto Jelenů, vracejí míček po buly.
15:09 Ale Jeleni kontrují.
14:59 Tlak Barracud sílí.
14:17 Klidnější část zápasu. Jinak je to pořád tam a zase zpátky.
13:35 Na konci přesilovky přeci jen pěkná střela Barracud.
13:13 Barracudy se na chvilku usadily v útočném pásmu. Do ideální přesilovky to však má daleko.
12:15 Časoměřič zatím zpovídá Jelena na trestné lavici. Diskutují, jak zvuky jelen vydává.
12:01 Máme tu začátek 2. třetiny. V té první byly Barrakudy na začátku aktivnější a po zásluze se ujaly vedení. Nicméně Jeleni v další části hru vyrovnali a překlopili skóre na svou stranu. Úvodní buly vyhráli.
11:48 Jakub Hájek předvedl důraz u mantinelu trochu za hranou pravidel. Slaný bude mít přesilovku, jejíž větší část si přenese do 2. třetiny.
11:38 Vyloučen hráč #98 Jakub Hájek družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za bránění ve hře
10:52 Jeleni za brankou Barrakud. Rásso tentokrá zasahovat nemusel. Následovala protiakce, kdy Markovi Hlušičkovi chyběl krok a byl u balónku dříve, než gólman domácích.
10:07 Po delší době střela Barracud v podání Marka Miče. Vedle.
09:32 A Rásso musel 2x zasahovat.
09:27 Šance na obou stranách. Jeleni rozehrávají v rohu soupeře.
08:35 Hra se zklidnila, Barrakudy jsou víc na míčku. Nyní již na polovině soupeře.
07:43 A další střela Jelenů. Barrakudy jsou v herním útlumu, momentálně jsou Jeleni jasně lepším týmem.
07:32 Jeleni jsou při chti, za Rássem zazvonila tyč.
07:00 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 3:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #69 Richard Hurt bez asistence (3:1)
07:00 Po chybě Barracud na polovině hřiště následoval brejk Jelenů a třetí gól v síti Barrakud
06:36 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #7 Vojtěch Mičín, asistoval #98 Jakub Hájek (2:1)
06:36 Opět hezká akce Jelenů, nahrávka k mantinelu a střela z první na bližší tyč.
06:07 Barracudy na míčku kombinují.
05:50 Beci Barracud masírují Jeleny za svou brankou.
05:03 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #69 Richard Hurt, asistoval #17 Aleš Procházka (1:1)
05:03 Krásná akce Jelenů, výběh od mantinelu na střed na polovině hřiště a krásně trefená šibenice. Rásso bez šance. Vyrovnáno 1:1
04:22 Chadima svou střelu okomentoval výrazem: 'Do p***'. Skončila hodně mimo.
04:13 Pěkná kombinace Barracud, k zakončení se nedostaly.
03:16 Rásso další zákrok.
03:10 Jeleni šli 2 na 1, posléze jeden sám na gólmana, Marek Hlušička se stihl vrátit a perfektně a hlavně čistě odzbrojil soupeře.
02:50 Rásso poprvé zasahuje, Slaný už je za brankou Jelenů.
02:25 Jeleni rozehrávají z rohu soupeře. Podruhé. A potřetí...
01:54 GÓL FbC Barracudas Slaný! 0:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #23 Marek Hlušička, asistoval #18 Vojtěch Keder (0:1)
01:51 Standartka pro Barracudy na ose hřiště. Keder na Hlušičku a Barracudy vedou.
01:29 Standartka Barracud od mantinelu. Střela opět neprošla až brance.
01:16 Jeleni rozehrávají na své půlce.
00:50 První střelu zápasu si připisuje Vojta Keder. Střela zblokována vysoko nad, oba týmy střídají.
00:10 Jelení rozehrávají zpoza své branky.
00:01 Úvodní vhazování pro tým v černých dresech - Jeleni Unhošť. Barracudy v zeleném.