34
  • 34 33:58
    2

FBC JELENI UNHOŠŤ - FBC Slavia Praha 6:3
branky: 16. Vojtěch Mičín, 18. Martin Kobr, 19. Vojtěch Wilham, 20. Richard Hurt, 28. Vojtěch Wilham, 29. Martin Kobr - 4. Patrick Smejkal, 4. Vojtěch Pauš, 31. Jakub Richard Špůr; rozhodčí: Patrik Trejbal - Karel Hlinka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jaroslav Buben ? - Lukáš Vejvalka ?; po třetinách: 0:2, 4:0, 2:1
33:58 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Wilham družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za bránění ve hře
30:01 GÓL FBC Slavia Praha! 6:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #18 Jakub Richard Špůr, asistoval #34 Nazar Vintoniv (6:3)
30:01 Gratulujeme nově objevenému střelci Richovi k jeho druhému gólu ve Slavii. Přejeme ještě alespoň jednou tolik a hodně štěstí do další stovky!
28:15 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 6:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #26 Martin Kobr, asistoval #2 Albert Čihák (6:2)
27:30 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 5:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #13 Vojtěch Wilham bez asistence (5:2)
19:33 Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ
19:33 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 4:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #69 Richard Hurt bez asistence (4:2)
18:10 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 3:2
17:27 Polovina zápasu pryč, trenérovi domácích přejeme dobrou chuť.
17:15 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #26 Martin Kobr, asistoval #7 Aleš Procházka (2:2)
15:39 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #9 Vojtěch Mičín, asistoval #26 Martin Kobr (1:2)
04:44 Vyloučen hráč #34 Nazar Vintoniv družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
03:50 GÓL FBC Slavia Praha! 0:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #27 Vojtěch Pauš, asistoval #71 František Hós (0:2)
03:31 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #36 Patrick Smejkal, asistoval #16 Matěj Pleva (0:1)