• 36 35:35
    2
    David PROCHÁZKA

Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. - FbŠ Bohemians B 4:3
branky: 12. Matěj Hanuš, 14. Vojtěch Rožníček, 19. Filip Nochta, 26. Ondřej Anýž - 13. Oldřich Pliska, 27. Oldřich Pliska, 34. Oldřich Pliska; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Matyáš Hlaváček ? - Štěpán Martin ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:2
35:40 Štěkaná mezi Ondráčkem a Povejšilem končí jvyloučením Ondráčka.
35:35 Vyloučen hráč #35 David Procházka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost
35:00 Janoušek pálí pouze do boční sítě.
33:40 Pliska je dnešním hattrick hero! Tohle je už třetí fík, který dneska dopravil do branky.
33:39 Timeout Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.
33:39 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #69 Oldřich Pliska, asistoval #35 David Procházka (4:3)
33:30 Jurišta utíká do bezpečí i s míčkem.
33:10 Kvalitní blok obrany Vlků.
32:20 Cakl ji cákl mimo branku.
31:39 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání
31:25 Povejšilovo nohy se splašili při úprku dopředu. Natáhl se tady se stylem ale akce pokračuje.
30:10 Kostelec má navrch ale Bohemka taky občas zazlobí.
26:50 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #69 Oldřich Pliska, asistoval #74 Vít Hlaváček (4:2)
25:10 Svými spoluhráči pžezdívaný 'Pussyhunter' našel skvěle naběhnutého Anýže a ten vsítil. Kostelec se trhá v nedohlednu
25:05 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 4:1
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #4 Ondřej Anýž, asistoval #18 Petr Kratochvíl (4:1)
23:00 A na další zápas už se nám u hřiště slétávají Vosy. Porazí Kutnou Horu? Můžete si tipnout už teď!
21:00 Sekec mazec! Míček pro Bohemku.
20:15 Povejšil se teď tak trochu povejšil na útočníka a skolil ho.
18:45 No a právě zmiňovaný Nochta se teď přehnal přes obranu jak horký nůž máslem a zakončil kvalitní akci.
18:43 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 3:1
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #88 Tomáš Stach (3:1)
18:20 Nochta když běží tak vidíte jen červené pruhy a to jsou jeho rukávy z thermo trika. Je fakt rychlej.
16:25 No a zas je to dost volný. Podstatně ospalejší zápas než ten předchozí.
14:00 Jarda Borl zkušeně z otočky našel Rožníčka a ten si poradil
13:59 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 2:1
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #29 Vojtěch Rožníček, asistoval #13 Jaroslav Borl (2:1)
13:00 Pliska pálil napoprvé do bloku,míček se však šťastně odrazil zpátky k němu a z tohoto odrazu už se nemílil. Máme to srovnaný!
12:48 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #69 Oldřich Pliska bez asistence (1:1)
11:40 Tak se kluci z Kostelce probrali. Nejprve to bylo vidět na gólu a následně i na zákroku Jurišty, který však už sudí posoudili trestu hodným.
11:32 Vyloučen hráč #9 Jakub Jurišta družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání
11:01 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 1:0
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #24 Matěj Hanuš, asistoval #4 Ondřej Anýž (1:0)
09:00 Stach zapadl do bloku aby Janouškův shot neprošel.
08:35 Nevybíravý zákrok obránce z Kostelce potrestal svým autoritu vzbuzujícím hvizdem sudí Strnad.
07:05 Brankoviště hostí ovládl chaos po ráně Borla. Nebezpečí zažehnal odpal z obrany.
05:15 Anýž to zkusil zkušeně z beka. Brankáře nezaskočil
03:50 Zatim teda celkem nůďo. Kluci sice lítaj ale do střelby se skoro nikdo nedostane.
02:15 Borl seknut. Míček si rozehraje Kostelec
01:00 Kouzelné ruce golmana Bohemky teď zahřály srdce všech fanoušků.