(Povejšil)
  • 36 35:51
    2

FBC Kutná Hora - Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. 6:5
branky: 2. Richard Měšťánek, 6. Jan Danda, 10. Jan Martínek, 19. Martin Smitka, 21. Lukáš Lhota, 27. Jakub Němec - 15. Filip Nochta, 22. Filip Nochta, 31. Josef Povejšil, 34. Jaroslav Borl, 36. Jaroslav Borl; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 84; zásahy brankářů: Šimon Zeman ? - Jiří Dobš -6, Matyáš Hlaváček 0; po třetinách: 3:0, 2:2, 1:3
35:51 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:08 Kostelec v šesti.
35:06 Timeout FBC Kutná Hora
35:06 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 6:5
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #13 Jaroslav Borl, asistoval #28 Josef Povejšil (6:5)
35:06 A o drama je postaráno.
34:00 Dvě minuty do závěrečné sirény.
33:16 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 6:4
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #13 Jaroslav Borl bez asistence (6:4)
33:16 Dvě nepozornosti v domácí obraně a Kostelec je zpět ve hře.
32:00 Důležitý zákrok si čtyři minuty před koncem připsal domácí brankář.
30:40 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 6:3
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #28 Josef Povejšil, asistoval #9 Jakub Jurišta (6:3)
29:44 Nasazení domácích je obrovské. Kutná Hora předvádí kompaktní výkon.
29:38 Timeout Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.
29:38 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Matyáš Hlaváček družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.
26:38 GÓL FBC Kutná Hora! 6:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #20 Jakub Němec bez asistence (6:2)
26:38 Kapitán domácích natáhl k nechytatelné střele.
24:05 Florbal v Kutné Hoře táhne. Dnes ve sportovní hale Klimeška fandí juniorům skvělých 84 diváků!
21:24 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 5:2
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #28 Josef Povejšil (5:2)
21:24 Kostelec přesilovky umí. Využívá svou druhou v zápase.
20:57 Vyloučen hráč #25 Martin Smitka družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:32 GÓL FBC Kutná Hora! 5:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Lukáš Lhota bez asistence (5:1)
20:32 Lhota se s tím nemazal a ze středu hřiště propálil hostujícího brankáře.
18:50 GÓL FBC Kutná Hora! 4:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Martin Smitka, asistoval #33 Jan Martínek (4:1)
18:50 Parádní souhry domácích v přesilové hře na jejímž konci byl Smitka. Sice netrefil ideálně, gól se ale počítá!
18:02 Vyloučen hráč #4 Ondřej Anýž družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za bránění ve hře
17:44 Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #33 Jan Martínek.
17:44 Martínek neproměnil trestné střílení. Na brankáře soupeře nevyzrál backhandovou kličkou.
15:33 Kutná Hora je stále aktivnější.
14:13 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 3:1
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #24 Matěj Hanuš (3:1)
14:13 Chyba v domácí rozehrávce, kterou soupeř dokonale potrestal.
13:12 Vyloučen hráč #4 Lukáš Lhota družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
10:00 Tři skvělé zákroky Zemana, Kostelec vystrčil drápky.
09:12 GÓL FBC Kutná Hora! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Jan Martínek, asistoval #24 Jakub Rejna (3:0)
09:12 Martínek se prosazuje zpoza branky.
05:10 GÓL FBC Kutná Hora! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Danda, asistoval #33 Jan Martínek (2:0)
05:10 A je to 2:0! Parádní pumelice do šibenice v podání Dandy!
01:09 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Richard Měšťánek, asistoval #22 Ondřej Cieslar (1:0)
01:09 Kutná Hora otevírá skóre dnešního zápasu. Krkolomná střela Měšťánka zapadla za brankáře soupeře.