36
  • 36 35:23
    Praha 10

Wizards DDM Praha 10 - Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. 7:5
branky: 1. Alex Šorf, 6. Robin Běhal, 13. Pavel Štutzbart, 19. Robin Běhal, 22. Jan Stádník, 23. Matěj Lisa, 29. Pavel Štutzbart - 3. Filip Nochta, 8. Matěj Hanuš, 9. Josef Povejšil, 17. Josef Povejšil, 20. Matěj Gubiš; rozhodčí: Jakub Horyna - Jan Chuděj; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Louda ? - Matyáš Hlaváček ?; po třetinách: 2:3, 4:2, 1:0
35:23 Timeout Wizards DDM Praha 10
33:45 Kostelec v šesti!
33:33 Vyloučen hráč #28 David Bouda družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
33:33 Poslední šance pro Vlky něco udělat s nepříznivým vývojem zápasu!
31:16 Vlci vyjí z posledního.
28:06 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Pavel Štutzbart, asistoval #6 Jan Stádník (7:5)
28:05 Velký tlak Wizardi proměňují v zasloužený gól..
22:42 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #65 Matěj Lisa, asistoval #37 Vojtěch Židův (6:5)
22:42 Přesná rána nad nohu gólmana v podání mága Lisy!
21:24 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #6 Jan Stádník z trestného střílení (5:5)
21:24 Nájezd pro kouzelníky!
19:54 Vyloučen hráč #88 Robin Běhal družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
19:17 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 4:5
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #12 Matěj Gubiš, asistoval #24 Matěj Hanuš (4:5)
19:17 Kubiš se prosazuje z dorážky.
18:43 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #88 Robin Běhal, asistoval #28 David Bouda (4:4)
18:43 Pro nás trošku záhada, ale je zase vyrovnáno!
17:27 Vyloučen hráč #24 Matěj Hanuš družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání
16:58 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 3:4
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #28 Josef Povejšil, asistoval #82 Filip Nochta (3:4)
16:58 Tak tenhle gól se zapíše do kosteleckých dějin!! Povejšilovi střela sjela a gólmanovi projela mezi nohama!
15:38 V hale to jenom zašumělo když kouzelníci trefili boční síťku soupeřovy branky.
13:29 Vyloučen hráč #4 Ondřej Anýž družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:18 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Pavel Štutzbart, asistoval #48 Alex Šorf (3:3)
12:18 Štutzbart svou druhou střelou krátkém sledu prosazuje a srovnává na 3-3.
10:38 Wizardi vili věnce a Vlci vyli z vily..
08:43 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 2:3
08:43 Krásná kombinace Nochty a Povejšila a Vlci se ujímají vedení!
07:26 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 2:2
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #24 Matěj Hanuš, asistoval #12 Matěj Gubiš (2:2)
07:26 ..a je z toho gól! 2-2
07:10 ..šerm..
05:55 Nyní zase pro změnu fotbal..
05:27 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #88 Robin Běhal bez asistence (2:1)
03:43 Hra nyní chvílemi spíše připomíná spíše tenis, než florbal.
02:12 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 1:1
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #82 Filip Nochta bez asistence (1:1)
02:12 Nějakou záhadou míč končí v brance a je vyrovnáno!
00:18 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #48 Alex Šorf, asistoval #25 Pavel Štutzbart (1:0)
00:18 Vlci se ani nestačili dotknout balónu a už prohrávají.
00:00 Pořadatelé se již těší na zahájení tohoto utkání, které vyhodnotili jako highlight dne.