• 36 35:45
    5:7
    (Čech)

DDM Horní Počernice ORKA - Wizards DDM Praha 10 5:7
branky: 1. Tomáš Hruška, 16. Ondřej Čech, 18. Adam Šindelář, 20. Tomáš Hruška, 36. Adam Šindelář - 7. Alex Šorf, 8. Pavel Štutzbart, 11. Pavel Štutzbart, 22. Pavel Štutzbart, 30. Tobiáš Chaloupka, 30. Jan Stádník, 33. David Bouda; rozhodčí: Daniel Fišer - Jan Chuděj; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Filko ? - Martin Louda ?; po třetinách: 1:3, 3:1, 1:3
35:45 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 5:7
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #80 Adam Šindelář, asistoval #20 Ondřej Čech (5:7)
34:40 Vyloučen hráč #6 Jan Stádník družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost
34:40 Vyloučen hráč #11 Tomáš Hruška družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hrubost
33:53 Timeout DDM Horní Počernice ORKA
32:33 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #88 Robin Běhal (4:7)
31:56 Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil #28 David Bouda.
29:52 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #6 Jan Stádník, asistoval #28 David Bouda (4:6)
29:50 Vyloučen hráč #11 Tomáš Hruška družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:17 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:5
Vlastní branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #3 Tobiáš Chaloupka (4:5)
21:58 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Pavel Štutzbart bez asistence (4:4)
20:56 Vyloučen hráč #88 Robin Běhal družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
19:25 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 4:3
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #11 Tomáš Hruška bez asistence (4:3)
17:03 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 3:3
15:01 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 2:3
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #20 Ondřej Čech, asistoval #11 Tomáš Hruška (2:3)
10:19 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Pavel Štutzbart, asistoval #6 Jan Stádník (1:3)
09:39 Vyloučen hráč #11 Tomáš Hruška družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání
08:56 Vyloučen hráč #20 Ondřej Čech družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání
07:28 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Pavel Štutzbart, asistoval #28 David Bouda (1:2)
06:39 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #48 Alex Šorf bez asistence (1:1)
06:39 Bomba pod víko a je vyrovnáno.
00:52 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 1:0
00:52 Hruška probíhá obranou podobně jako v minulém utkání, tentokrát již s gólovou tečkou.. 1-0 pro Orku!
00:01 Úvodní buly pro Wizardy.