• 36 35:23
    2
    Vítězslav ŠPOK

FBC Draci Říčany - FBK Fat Pipe Vosy Praha 9:1
branky: 8. David Tománek, 18. David Tománek, 18. Tomáš Zicha, 19. Michal Strieženec, 21. Matyáš Pros, 24. David Tománek, 30. Tomáš Tichý, 31. David Tománek, 32. Tomáš Tichý - 24. Miroslav Mestek; rozhodčí: Daniel Fišer - Jan Chuděj; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: František Lerch ? - Jakub Dostál ?; po třetinách: 1:0, 5:1, 3:0
35:23 Vyloučen hráč #5 Vítězslav Špok družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře
34:47 Vyloučen hráč #14 Kristian Thiel družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za bránění ve hře
31:17 GÓL FBC Draci Říčany! 9:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #37 Tomáš Tichý, asistoval #91 Lukáš Humlach (9:1)
30:50 GÓL FBC Draci Říčany! 8:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek bez asistence (8:1)
29:15 GÓL FBC Draci Říčany! 7:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #37 Tomáš Tichý bez asistence (7:1)
23:21 GÓL FBC Draci Říčany! 6:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #29 Jakub Vykouk (6:1)
23:12 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 5:1
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #8 Miroslav Mestek, asistoval #14 Kristian Thiel (5:1)
22:23 Vyloučen hráč #13 Vít Šerý družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání
21:47 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kubeš družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
20:03 GÓL FBC Draci Říčany! 5:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #25 Michal Strieženec (5:0)
18:58 GÓL FBC Draci Říčany! 4:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #23 Matyáš Pros (4:0)
17:50 Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
17:50 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #66 Tomáš Zicha, asistoval #49 David Tománek (3:0)
17:36 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (2:0)
07:36 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek z trestného střílení (1:0)