• 35 34:02
    2
    Tomáš HUMPOLÁK

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - FBC Draci Říčany 3:7
branky: 8. Jan Vobořil, 10. Matouš Jelínek, 17. Petr Novotný - 7. Matyáš Pros, 13. David Tománek, 16. Michal Strieženec, 19. Matyáš Pros, 21. Matyáš Pros, 30. David Tománek, 33. Michal Strieženec; rozhodčí: Lukáš Husák - Ondřej Jícha; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Aleš Moc ? - František Lerch ?; po třetinách: 2:1, 1:4, 0:2
35:45 Tvrdá střela Humlacha skončila pouze na břevně.
35:03 'Ten je obkroužil jak kružítko', ozvalo se z pořadatelského stolu.
34:18 Kapitán Kolína se nechal vyloučit a máme tu hru 4 na 4.
34:02 Vyloučen hráč #66 Tomáš Humpolák družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání
33:24 Díky neschopnosti časoměřiče teď hra bude stát 4 sekundy.
32:38 Vyloučen hráč #49 David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky
32:37 GÓL FBC Draci Říčany! 3:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec bez asistence (3:7)
32:22 Gólovou akci Kolína zeškodňuje Kolínský obránce. Ano čtete správně.
31:55 Kolínská hra po oddechovém čase vypadá úplně jinak než před ním.
31:06 Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
29:15 Break v oslabení Kolína zlikvidoval golman Říčan a vyslal své spoluhráče do protiútoku, kterýho využili.
29:01 GÓL FBC Draci Říčany! 3:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #23 Matyáš Pros (3:6)
27:53 Vyloučen hráč #13 Marek Vácha družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za bránění ve hře
26:32 Půvabná akce Říčan opět končí v bloku obrany Kolínských.
25:33 Krásné gesto fair-play ukázal hráč Říčan Tománek, který odvolal rozhodnutí rozhodčího o nesprávné vyloučení svého protihráče.
25:02 Krásná akce Říčan končí sjetou střelou a balónu se ujímají Kolínští.
23:48 Přihrávka na slepo mohla pro Říčany vyjít pěkně draho, ale útočník stihl střelu Kolínského obránce zablokovat.
22:48 Hra v oslabení je pro hráče Říčan spíše výhodou.
20:43 GÓL FBC Draci Říčany! 3:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (3:5)
20:19 Vyloučen hráč #22 Filip Homola družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
19:32 Jediný fanoušek Říčan asi nemá rád své hlasivky a dává to dost najevo.
18:11 Kapitán Říčan obehrál ve středu hřiště dva hráče, třetího ale nepřemohl.
18:10 GÓL FBC Draci Říčany! 3:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros bez asistence (3:4)
16:40 Tento zápas byla využita snad každá početní převaha, oba týmy mají schopné přesilovkové lajny, proto bych být hráči soustředil na čistou hru.
16:24 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 3:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #14 Petr Novotný, asistoval #48 Jan Janeček (3:3)
16:03 Vyloučen hráč #37 Tomáš Tichý družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání
15:01 GÓL FBC Draci Říčany! 2:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #49 David Tománek (2:3)
12:49 A Říčany využívají i druhou početní výhodu, která tentokrát byla v jejich prospěch.
12:46 GÓL FBC Draci Říčany! 2:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (2:2)
12:00 Hráči Říčan budou hrát přes minutu a půl dlouhou přesilovku na začátku druhé třetiny.
11:49 Vyloučen hráč #98 Jan Čarnogurský družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání
11:49 Hráči Říčan chtěli dohrát první třetinu ve šestičlenné výhodě, bohužel jim hráči Kolína sebrali míček 11 sekund před koncem.
10:52 A bude se vylučovat.
10:21 Kubeš se pochlubil velice originální kličkou.
09:50 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 2:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #17 Matouš Jelínek, asistoval #86 Patrik Mrázek (2:1)
09:50 Opět krásná akce a Kolín se ujímá vedení.
09:15 Obrana Říčan by měla zapracovat na důrazu před vlastní bránou.
07:44 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #12 Jan Vobořil, asistoval #86 Patrik Mrázek (1:1)
07:44 Dočkali jsme se vyrovnání, krásnou akcí se pochlubili hráči Kolína.
06:39 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (0:1)
06:35 Došlo na má slova a Říčany dávají gól v oslabení.
06:25 Přesilovka Kolína vypadá spíše v prospěch Říčan.
05:19 Vyloučen hráč #37 Tomáš Tichý družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
04:20 Akce Řičan zneškodněna pohotovým zákrokem Kolínského obránce.
00:00 Organizátoři zprovoznili DJ pult, takže nyní můžou fanoušci při přerušení hry slyšet moderní pecky z playlistu jednoho z organizátorů.