0

1

3.

Floorball Club FALCON - FC Bučis Team 2:3pn
branky: 27. Jakub Hrubeš, 37. Josef Dalibor - 33. Štěpán Novák, 44. Adam Pekař; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Jan Čadek; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Soufflet ? - Eduard Vladař ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #28 Jakub Došek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč #97 Štěpán Novák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #88 Šimon Štěpán , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč #28 Antonín Šubrt a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #79 Jakub Hrubeš , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:15 GÓL FC Bučis Team! 2:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #7 Adam Pekař, asistoval #25 Matěj Štrobach (2:2)
36:58 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #17 Josef Dalibor, asistoval #20 Jakub Hejzlar (2:1)
36:01 Vyloučen hráč #11 Daniel Novák družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:32 Vyloučen hráč #13 Matěj Kolář družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání
32:12 GÓL FC Bučis Team! 1:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #99 Kryštof Počta (1:1)
26:56 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #79 Jakub Hrubeš, asistoval #88 Šimon Štěpán (1:0)
24:00 Vyloučen hráč #28 Jakub Došek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování florbalky
16:32 Vyloučen hráč #97 Štěpán Novák družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání
09:31 Vyloučen hráč #11 Radek Blažek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře
04:02 Vyloučen hráč #13 Matěj Kolář družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře
03:58 Vyloučen hráč #54 Jan Korbel družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání