2:6
    Jan KODAJ
    ()

OLYMP FLORBAL - FBC Kutná Hora  2:6
branky: 23. Jakub Valtr, 27. Dalibor Thoma - 18. Jakub Jan Beil, 34. Jan Kodaj, 35. Jan Kodaj, 39. Martin Svoboda, 41. Jan Danda, 44. Jan Kodaj; rozhodčí: Michal Kolář - Michal Větrovec; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Roman Peťovský ? - Vojtěch Franc ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 0:5
43:02 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Jan Kodaj bez asistence (2:6)
41:13 Vyloučen hráč #48 Tadeáš Nedoma družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:21 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Jan Danda bez asistence (2:5)
38:32 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Martin Svoboda bez asistence (2:4)
36:56 Vyloučen hráč #48 Tadeáš Nedoma družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře
34:04 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Jan Kodaj, asistoval #30 Vojtěch Franc (2:3)
33:10 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:2
26:06 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #98 Dalibor Thoma, asistoval #35 Matyáš Pechar (2:1)
24:27 Vyloučen hráč #24 František Malina družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
22:03 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #11 Jakub Valtr, asistoval #21 Daniel Seidl (1:1)
18:35 Peťovský teď podržel!
17:35 tak a teď se to probudí
17:07 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Jakub Jan Beil, asistoval #4 Adam Holub (0:1)
17:04 KONEČNĚ GÓOOOOL
16:03 Lærdalský tunel (v originále Lærdalstunnelen) je silniční tunel dlouhý 24,5 km spojující města Lærdal a Aurland v kraji Sogn og Fjordane, Norsko, cca 220 km severozápadně od Osla. Tunel je součástí silničního tahu E16, který je severní spojnicí mezi Oslem a Bergenem.
15:00 Začíná druhá třetina velmi záživného zápasu
14:59 Zápas je záživný asi jako výklad biologie ( KAČKA)
13:14 Z toho kluka něco bude
13:13 Přemek vlítl na hřiště uragán, tak ať se ti daří
11:14 tak co Přemku, jak se ti líbí zápas? Pěkně na nic, prekérní situace Co myslíš, dáte góla? Tak určitě
11:13 Vyloučen hráč #69 Přemysl Machek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
09:05 Norsko je rozvinutý průmyslový stát s výraznou odvětvovou specializací. Významnou roli hraje rybolov, těžba dřeva, těžba ropy a zemního plynu, a dalších nerostných surovin. Především kvůli případnému omezení těžby ropy a rybolovu Norsko opakovaně odmítlo vstup do EU. Norsko je velkým výrobcem poměrně čisté elektrické energie, která se z více než 99 % vyrábí v hydroelektrárnách.
04:41 Holandská nemoc je v ekonomii označení paradoxu, kdy snadné zisky z přírodních zdrojů a jejich vývozu vedou k výraznému zhodnocení měny,
02:50 Detailní plány velkých vojenských operací jsou sestaveny dlouho před určením data konání. Rozkazy jsou tedy dávány tak, aby dodržovaly den D a hodinu H plus nebo minus pár dnů, hodin nebo minut. V určitý čas je vydán další rozkaz, který stanovuje aktuální den a hodinu. Pokud je užit s čísly, nebo se znaky „+“ a „−“, označuje čas před nebo po určité akci. „H−3“ tedy znamená 3 hodiny před Hodinou H, „D+3“ znamená 3 dny po Dnu D.
01:51 Den D je výraz užívaný v anglické vojenské řeči pro den, kdy začíná válečný útok či operace. Tento krycí název měl také původ v tom, že z anglického originálu znamená zkratka D-Day (day of deliverance) – den osvobození.
00:01 Zdravíme Kubu Mudráka